Skontaktuj się z nami

Elgato Eve Water Guard inteligentny czujnik zalania

ISHEVWG/4260195391895
 · 
937242
Elgato Eve Water Guard
Elgato Eve Water Guard inteligentny czujnik zalania   Chroń swój dom Szkody spowodowane przez zalanie wodą są zawsze związane z wysokimi kosztami naprawy i niestety zdarzają się bardzo często. Dzięki Eve Guard możesz...
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 359,00    -5%
Cena: 341,05 
(277,28 zł bez VAT)

Elgato Eve Water Guard inteligentny czujnik zalania

 

Chroń swój dom

Szkody spowodowane przez zalanie wodą są zawsze związane z wysokimi kosztami naprawy i niestety zdarzają się bardzo często. Dzięki Eve Guard możesz chronić swój dom przed skutkami zalania–urządzenie powiadomi Cię o wycieku wody za pomocą aplikacji.

  

Statystyki nie kłamią

Według statystyk co roku 1 na 50 ubezpieczonych domów zgłasza roszczenie o odszkodowanie z powodu zalania. Przyczyny są różne–od pękniętych rur, poprzez nieszczelne odpływy od zmywarki lub pralki, a skończywszy na niezamkniętym oknie lub wodzie wylewającej się z wanny.

 

Czas ma znaczenie

Niektóre małe wycieki wody pozostają niezauważone przez dłuższy czas, co może doprowadzić np. do rozwoju szkodliwej dla zdrowia pleśni. Z kolei duże zalania niosą ze sobą konieczność wynajęcia osuszaczy i pomp. Czym szybciej zlokalizujesz źródło przecieku, tym mniejsze będą koszty naprawy.

 

Alarm, który zawsze usłyszysz

Eve Water Guardma kilka sposobów, aby natychmiast powiadomić Cię o zalaniu-czerwona, migająca lampka, dźwięk syreny o mocy 100db, powiadomienia za pośrednictwem iPhone'a, iPad'a lub Apple Watcha. Jeśli korzystasz z domowego huba–Apple TV lub HomePoda–otrzymasz powiadomienie również, gdy będziesz poza domem.

 

Cały dom pod kontrolą

W odróżnieniu od innych urządzeń, Eve Water Guard monitoruje duże obszary. W zestawie znajduje się 2-metrowy kabel, który został wyposażony w czujniki na całej długości. Możesz go przedłużyć nawet do 150 m i mieć pod kontrolą cały dom.

 

Scenariusz, który przyniesie Ci oszczędności

W przypadku alarmu wykorzystaj to, że wszystkie akcesoria HomeKit współpracują ze sobą. Zaplanuj wcześniej odpowiedni scenariusz–w przypadku wykrycia wody, Eve Energy odetnie dopływ prądu i zapobiegnie większemu zalaniu.

 

Nie ograniczaj się

Wyjdź z domu nawet przy włączonej pralce. Ciesz się całkowitym spokojem, wiedząc, że wszystko działa tak jak powinno, a w przypadku awarii dowiesz się o niej bezzwłocznie.

Inteligentny dom

Współpraca z HomeKit:
Tak
Typ produktu:
  • Czujniki

Producent

Producent:
Elgato