Skontaktuj się z nami

Eve Light Strip taśma LED 1800 lumenów (kompatybilna z HomeKit)

10EAS8301
 · 
F90F9B
Elgato Eve Light Strip
Eve Light Strip taśma LED (kompatybilna z HomeKit) Uosabiaj wygodę i klasę dzięki najbardziej wyrafinowanemu jak dotąd paskowi LED z HomeKit. Idealna do tworzenia realistycznych kolorów na zamówienie, Eve Light Strip nie tylko...
W magazynie
+
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 377,00 zł

Sugerowana cena sprzedaży: 419,00    -10%
Cena: 377,10 
(306,59 zł bez VAT)

Eve Light Strip taśma LED (kompatybilna z HomeKit)

Uosabiaj wygodę i klasę dzięki najbardziej wyrafinowanemu jak dotąd paskowi LED z HomeKit. Idealna do tworzenia realistycznych kolorów na zamówienie, Eve Light Strip nie tylko zapewnia najjaśniejszą, najpiękniejszą paletę na wyciągnięcie ręki. Ustanawia punkt odniesienia dla podłączonego oświetlenia najwyższej jakości.

 

1800 lumenów.

Najwyższej jakości potrójna dioda emituje najcieplejsze i najfajniejsze białka. Plus żywe spektrum kolorów obejmujące każdy odcień, jaki możesz sobie wyobrazić. Maksymalizuj jasność, aby uzyskać atmosferę w całym pomieszczeniu lub przyciemnij do marzycielskiego blasku stonowanej elegancji. W każdej chwili jest odpowiedni moment, aby obudzić Eve Light Strip.

 

Pokoloruj swój nastrój.

Przywołuj klasyczne kolory lub twórz własne ulubione. Eve Light Strip pozwala ustawić idealną atmosferę dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażasz. Wystarczy szybkie dotknięcie lub polecenie głosowe Siri. A ponieważ Eve Light Strip łączy się bezpośrednio z iPhonem, iPadem lub domowym hubem przez Wi-Fi, oszczędzasz sobie kłopotów z konfiguracją.

 

Komenda na żądanie.

Błyskawicznie ustawiaj sceny za pomocą Siri, Centrum sterowania lub Apple Watch. Łatwo angażuj akcesoria za pomocą aplikacji Home na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch. Aby zobaczyć zwięzłe zapisy, uzyskać wgląd i cieszyć się pełną kontrolą nad połączonym domem, nie szukaj dalej niż w aplikacji Eve.

 

Kompatybilny z twoim ekosystemem.

Bezpośrednio po wyjęciu z pudełka akcesoria Eve współpracują z iPhonem, iPadem, iPodem touch i Apple Watch. Twój HomePod lub Apple TV będą służyć jako domowe centrum, bezproblemowo automatyzując akcesoria i utrzymując łączność podczas podróży.

Inteligentny dom

Współpraca z HomeKit:
Tak
Typ produktu:
  • Oświetlenie

Producent

Producent:
Elgato