Skontaktuj się z nami

Elgato Eve Extend wzmacniacz zasięgu Bluetooth

ISHEVEX
 · 
775E0D
Elgato Eve Extend
Elgato Eve Extend wzmacniacz zasięgu Bluetooth Od drugiego piętra, przez taras i garaż, aż po piwnicę z winami - Eve Extend wzmacnia zasięg Bluetooth, tak aby wszystkie akcesoria Eve działały w każdym zakątku Twojego domu.   Cały...
 
Cena: 244,00 
(198,37 zł bez VAT)

Elgato Eve Extend wzmacniacz zasięgu Bluetooth

Od drugiego piętra, przez taras i garaż, aż po piwnicę z winami - Eve Extend wzmacnia zasięg Bluetooth, tak aby wszystkie akcesoria Eve działały w każdym zakątku Twojego domu.

 

Cały dom w zasięgu

Eve Extendłączy się bezpośrednio z akcesoriami Eve, które znajdują się poza zasięgiem iPhona i sieci Wi-Fi. Dzięki temu żadna przeszkoda nie stanie na drodze i żadna lokalizacja w Twoim domu nie będzie poza zasięgiem. Niezależnie od tego, czy sprawdzasz poziom wilgotności w piwnicy, czy uruchamiasz zraszacz ogrodowy, każde akcesorium Eve jest zawsze w Twoim zasiegu. Do jednego Eve Extend możesz przypisać do 8 akcesoriów Eve.

 

Intuicyjna konfiguracja

Wystarczy, że podłączysz Eve Extend do gniazdka w zasięgu sieci Wi-Fi, a następnie dodasz urządzenie w aplikacji Evekierując aparat iPhona na kod instalacyjny. Aplikacja sama przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji. Następnie ze swojej listy urządzeń Eve wybierz te, które mają korzystać z Eve Extend. Z Eve Extend sąkompatybilne wszystkie akcesoria Eve z obsługą Bluetooth poza Eve Thermo(2015) oraz Eve Room (2015) –oba urządzenia nie posiadają wyświetlacza.

 

Pełna prywatność danych

Eve Extend dokładnie wie, jakich akcesoriów Eve używasz.I na tym kończy sięwiedza na Twój temat. Twoje dane osobowe w żadnym przypadku nie są przechwytywane, zapisywane w chmurze ani udostępniane innym podmiotom. Nawet podczas zdalnego dostępu za pośrednictwem centralki, wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane wyłącznie na iPhonie lub iPadzie. Ochrona Twojej prywatności i danych to w Eve priorytetowa sprawa.

Inteligentny dom

Współpraca z HomeKit:
Tak
Typ produktu:
  • Akcesoria do domu

Producent

Producent:
Elgato