Skontaktuj się z nami

Elago Soft Silicone Case etui do iPhone 13 Pro Max (czarny)

ES13SC67-BK
 · 
236E0F
Elago Soft Silicon Case
Elago Soft Silicon Case etui do iPhone 13 Pro Max W przeciwieństwie do innych produkowanych masowo akcesoriów wszystkie nasze obudowy są projektowane od podstaw. Od koncepcji, aż do gotowego produktu, każdy aspekt...
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 109,00    -30%
Cena: 76,30 
(62,03 zł bez VAT)

Elago Soft Silicon Case etui do iPhone 13 Pro Max

W przeciwieństwie do innych produkowanych masowo akcesoriów wszystkie nasze obudowy są projektowane od podstaw. Od koncepcji, aż do gotowego produktu, każdy aspekt tworzenia produktu jest wykonywany na miejscu, aby mieć pewność, że otrzymasz etui, które idealnie pasuje, świetnie wygląd i pomoże ochronić urządzenie przy upadku. 

Do wykonania tej niesamowitej obudowy użyto płynnego silikonu! Etui zapewnia doskonałe dopakowanie i ochronę iPhone'a, jednocześnie dodając stylowy kolor! Przy wyborze Elago nie rezygnuj z żadnych aspektów tego, co sprawia, że ​​etui jest świetne.

Pełna ochrona dla twojego iPhone'a! Etui zakrywa wszystkie boki telefonu - w tym spód i przyciski. Podniesione brzegi pomagają chronić ekran i aparat przed zarysowaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchnią.

Elago to przede wszystkim firma projektowa. Naszą dewizą jest proste wyrafinowanie, ponieważ tworzymy produkty, które są przydatne! Zawsze tworzymy produkty, z których sami korzystamy, dlatego wiemy, że pokochasz je tak samo jak my!

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: iPhone 13 Pro Max
  • Materiał: silikon

Producent

Producent:
Elago

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (etui)

Przeznaczenie:
  • iPhone 13 Pro Max
Materiał:
silikon
Rodzaj:
  • etui
Kolor dominujący:
  • czarny