Skontaktuj się z nami

Elago P4 stand podstawka do iPada (srebrny)

EST-P4-SL
 · 
6AC43C
Elago P4 stand
Elago P4 stand podstawka do iPada Stojak umożliwia zamontowanie prawie każdego inteligentnego urządzenia.  Wykonany z solidnego, trwałego i półtrwałego aluminium. Ponadto konstrukcja podstawki idealnie pasuje do wzornictwa...
W magazynie
+
 
Cena: 199,00 
(161,79 zł bez VAT)

Elago P4 stand podstawka do iPada

Stojak umożliwia zamontowanie prawie każdego inteligentnego urządzenia. Wykonany z solidnego, trwałego i półtrwałego aluminium. Ponadto konstrukcja podstawki idealnie pasuje do wzornictwa innych produktów Apple lub elago.

 

Idealany kąt:

Dzięki odchyleniu o 30 ° stojak P4 ma idealny kąt do zastosowania na biurku. Przekonasz się, że korzystanie z klawiatury bezprzewodowej wraz ze stojakiem P4 przypomina korzystanie z laptopa. Możesz także wygodnie używać Apple Pencil lub dowolnego innego rysika ze stojakiem.

 

Zarządzanie kablami:

Z łatwością uporządkuj kable w otworach znajdujących się z tyłu podstawy. Naładuj urządzenie, wiedząc, że kable są uporządkowane i chronione.Stanowisko dla każdego urządzenia:

Dzięki ofercie stojaków elago możesz znaleźć idealnego towarzysza dla swojego urządzenia. Niezależnie od tego, czy jest to stojak M2, P2, czy P4, wiedz, że Twoje urządzenie jest w dobrych rękach.

 

Specyfikacja:

Kompatybilność: urządzenia o grubości max 14mm
Kolor: srebrny 
Materiał: aluminium