Na studiach
Cześć! Jestem studentem prawa w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od pierwszego roku studiów zacząłem przygodę z Kołem Naukowym Prawa. Wspólnie ze znajomymi organizuję szkolenia i konferencje, mające na celu rozwój naszej drogi zawodowej oraz zdobywanie dodatkowej wiedzy. Ponadto pracuję w Drużynie WSB, na co dzień spotykam uczniów szkół średnich, prowadząc dla nich warsztaty. W ten sposób dzielę się z nimi moją wiedzą i przełamuje bariery w poznawaniu nowych ludzi.
w czasie wolnym
Uwielbiam książki oraz audiobooki związane z rozwojem osobistym i wystąpieniami publicznymi. Od jakiegoś czasu należę do klubu ToastMasters we Wrocławiu, gdzie jeszcze więcej dowiaduję się o relacjach z drugim człowiekiem i poznaję nowych, fascynujących ludzi. Moją pasją jest też gotowanie oraz piesze wędrówki wśród najpiękniejszych krajobrazów Dolnego Śląska.
dlaczego Apple
Odpowiedź jest prosta! Pozwala wykorzystać w pełni czas, który posiadamy. Ich prostota, intuicyjność sprawiają, że użytkownikowi żyję się lepiej. Dzięki połączeniu wszystkich urządzeń jestem w stanie pracować szybciej, a wiele rzeczy mogę robić w łatwiejszy sposób. Jako prawnik potrzebuję mieć dostęp do aktów prawnych, móc bezpiecznie korzystać ze sprzętu i zabrać go wszędzie ze sobą- to wszystko umożliwia mi Apple!
Wszyscy ambasadorzy
Poznaj team iStudies w roku akademickim 2020/21
Anita
Szkoła Główna Handlowa
Julia
Politechnika Warszawska
Dominik
Politechnika Warszawska
Ivo
Uniwersytet Warszawski
Julia
Uniwersytet Gdański
Kaja
Politechnika Wrocławska
Filip
Politechnika Gdańska
Marek
Wyższa Szkoła Bankowa, Wrocław
Kuba
Politechnika Wrocławska
Klaudia
Politechnika Wrocławska
Agata
Politechnika Gdańska
Kacper
Uniwersytet Gdański
Klaudia
Uniwersytet Papieski, Kraków
Jacek
Politechnika Rzeszowska
Kaja
Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków
Kuba
Uniwersytet Jagielloński
Zostań jednym z nas!
Chcesz zostać Ambasadorem iStudies? Co roku, w sierpniu i wrześniu, prowadzimy nowy nabór i rozszerzamy program o kolejne uczelnie. Śledź nasze media społecznościowe, aby nie przegapić procesu rekrutacyjnego!