Na studiach
Cześć! Nazywam się Filip i studiuję Ekonomię na Politechnice Gdańskiej. Jestem aktywnym członkiem organizacji Studenckie Forum Business Center Club, gdzie działam w pionie PR. Studia to dla mnie fascynujący rollercoaster z którego staram się czerpać tyle ile się da. Jestem otwarty na ludzi i z chęcią angażuję się w różne aktywności zarówno na jak i poza uczelnią.
w czasie wolnym
Czas wolny staram się wykorzystywać najlepiej jak mogę. Kocham podróżować w najdalsze zakątki świata oraz spełniać się artystycznie poprzez grafikę, fotografię czy też nagrywanie filmów. Czas wolny spędzam zazwyczaj z przyjaciółmi, bo ludzie potrafią być dla mnie wielką inspiracją. Dodatkowo pomagam znajomym w prowadzeniu sklepu odzieżowego. Gram też amatorsko w tenisa.
dlaczego Apple
Sprzęty Apple cenie za ich minimalizm, unikalny design oraz rewelacyjny system bez którego nie wyobrażam sobie już mojej codzienności. Apple to dla mnie marka sama w sobie, sprawia że moje życie jest prostsze, łatwiejsze i wygodniejsze.
Wszyscy ambasadorzy
Poznaj team iStudies w roku akademickim 2020/21
Anita
Szkoła Główna Handlowa
Julia
Politechnika Warszawska
Dominik
Politechnika Warszawska
Ivo
Uniwersytet Warszawski
Julia
Uniwersytet Gdański
Kaja
Politechnika Wrocławska
Filip
Politechnika Gdańska
Marek
Wyższa Szkoła Bankowa, Wrocław
Kuba
Politechnika Wrocławska
Klaudia
Politechnika Wrocławska
Agata
Politechnika Gdańska
Kacper
Uniwersytet Gdański
Klaudia
Uniwersytet Papieski, Kraków
Jacek
Politechnika Rzeszowska
Kaja
Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków
Kuba
Uniwersytet Jagielloński
Zostań jednym z nas!
Chcesz zostać Ambasadorem iStudies? Co roku, w sierpniu i wrześniu, prowadzimy nowy nabór i rozszerzamy program o kolejne uczelnie. Śledź nasze media społecznościowe, aby nie przegapić procesu rekrutacyjnego!