Skontaktuj się z nami

DJI FPV Single dron

CP.FP.00000009.01
 · 
5D7E6F
DJI FPV Single dron
DJI FPV Single dron Cyfrowy system FPV DJI został zaprojektowany dla branży wyścigów dronów. Składa się z modułu DJI FPV Air Unit, kamery DJI FPV, gogli DJI FPV i pilota DJI FPV, z których wszystkie są wyposażone w...
Dostępny na zamówienie
 
Cena: 3 499,01 
(2 844,72 zł bez VAT)

DJI FPV Single dron

Cyfrowy system FPV DJI został zaprojektowany dla branży wyścigów dronów. Składa się z modułu DJI FPV Air Unit, kamery DJI FPV, gogli DJI FPV i pilota DJI FPV, z których wszystkie są wyposażone w zaawansowane funkcje i odgrywają znaczącą rolę w rozwoju naszego systemu FPV HD Low Latency. Na nowo zdefiniowaliśmy wyścigi dronów, zapewniając mniejsze opóźnienia, oszałamiającą rozdzielczość HD i, co najważniejsze, niezapomniane wrażenia z latania FPV.

 

Cechy

  • 28ms/4km - transmisja wideo o niskiej latencji i maksymalny zasięg transmisji. [1] [2]
  • 720p/120fps - akość obrazu dla gogli DJI FPV.
  • 8 dronów - można latać równocześnie. [3]
  • 1080p/60fps - wideo nagrane przez DJI FPV Air Unit. [4]
  • 7ms - transmisja o niskim opóźnieniu między DJI FPV RC a DJI FPV Air Unit. [5]
  • 4 w 1 - zintegrowane sterowanie dla DJI FPV RC. [6]

 

Nowa era wyścigów FPV

Cyfrowy system FPV DJI oferuje transmisję DJI HD Low Latency FPV. Ta przedefiniowana technologia została zaprojektowana, aby zwiększyć Twoje wrażenia z gry FPV. Piloci mogą ścigać się płynniej z opóźnieniem w ciągu 28 ms, jednocześnie ciesząc się krystalicznie czystym widokiem.

 

Transmisja wideo 720p/120fps

Większość transmisji analogowych zapewnia opóźnienie w zakresie 22-35 ms. Transmisja DJI HDL FPV charakteryzuje się podobnymi opóźnieniami, ale łączy je z płynnym cyfrowym podglądem na żywo 720p/120fps i zasięgiem transmisji do 4 km.

 

Cyfrowa transmisja przeciwzakłóceniowa

Technologia transmisji DJI HDL FPV wykorzystuje dwukierunkowy system komunikacji do stabilizacji połączeń sygnałowych, zapewniając pilotom większą elastyczność podczas lotu w trudnych obszarach.

 

Niskie opóźnienie 28 ms

Technologia transmisji DJI HDL FPV zapewnia minimalne opóźnienie od końca do końca w ciągu 28 ms i oszałamiający widok HD.

 

Inteligentne i wygodne wyścigi FPV

Jako wysoce zintegrowane rozwiązanie do transmisji wideo, system DJI Digital FPV jest wyposażony w niesamowite komponenty i potężne akcesoria, oszczędzając pilotom czas i energię przy zakupie każdego modułu osobno. Wbudowany odbiornik i łatwy w obsłudze system kontrolera lotu sprawiają, że montaż jest bezproblemowy. Każdy komponent został zaprogramowany tak, aby działał natychmiast po aktywacji i zapamiętywał początkowe połączenie z innymi komponentami, eliminując potrzebę parowania modułów lub dostosowywania parametrów przed każdym użyciem.

 

Niezwykły obraz HD

Gogle DJI FPV wykorzystują transmisję DJI HDL FPV, aby zapewnić pilotom niezwykłą rozdzielczość HD na obu ekranach. Piloci mogą teraz cieszyć się zarówno doskonałą jakością obrazu, jak i minimalnym opóźnieniem w ciągu 28 ms.

 

Jakość obrazu HD

Gogle DJI FPV obsługują i nagrywają w rozdzielczości 720p/60fps. Ten wysokiej jakości widok HD jest połączony z opóźnieniem wynoszącym 28 ms, zapewniając użytkownikom wyraźny obraz i szybszą wydajność.

 

Natychmiastowe odtwarzanie

Filmy nagrane i zapisane na karcie microSD można natychmiast odtworzyć za pomocą gogli DJI FPV. [7]

 

Tryb publiczności

Piloci mogą dzielić się widokami z kamery z innymi goglami DJI FPV, które są ustawione w trybie Audience, pozwalając widzom zobaczyć, co widzą zawodnicy.

 

Kompatybilny z analogową transmisją wideo

System DJI Digital FPV może być używany z analogową transmisją obrazu za pośrednictwem odbiornika innej firmy, umożliwiając użytkownikom przełączanie między transmisją wideo AV i cyfrową.

 

Wyraźniejsze opcje przeglądania

W trybie Focus większość strumienia bitów jest umieszczana w centrum wideo, gdy sygnały pogarszają się, zapewniając wyraźniejsze wrażenia FPV.

 

Stabilna i przejrzysta transmisja wideo

Większość pilotów polega na analogowej transmisji wideo, co może skutkować słabą rozdzielczością obrazu i zakłóceniami sygnału. Wręcz przeciwnie, nowe rozwiązanie transmisji cyfrowej DJI zapewnia płynne wrażenia z lotu z niezmiennie stabilnym połączeniem sygnału.

 

Innowacyjny projekt

Gogle DJI FPV są lekkie, wygodne i wyposażone w niesamowite funkcje, takie jak technologia wielu anten zapewniająca stabilną transmisję wideo. Zawiera również dwa ekrany i dwa przyjazne dla użytkownika przyciski regulacji kanałów, tworząc wciągające wrażenia z latania FPV dla użytkownika.

 

Nagrywanie z lotu ptaka 1080p

Jednostka powietrzna DJI FPV podnosi Twoje wrażenia z latania dzięki nowoczesnym innowacjom, takim jak mocny system transmisji, wbudowany odbiornik zdalnego sterowania i technologia wielu anten.

 

8 kanałów, 8 dronów

System transmisji DJI HDL FPV i jednostka powietrzna DJI FPV są wyposażone w osiem kanałów częstotliwości, które umożliwiają jednoczesne latanie do ośmiu dronów. Każdy operator ma wyłączny kanał. Pomaga to zmniejszyć wzajemne zakłócenia i zapewnia optymalne wrażenia z wyścigów.

 

Zdjęcia lotnicze 1080p

Jednostka powietrzna DJI FPV nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p/60fps podczas lotu, zapewniając pilotom płynne i wyraźne ujęcia z powietrza.

 

Wbudowany odbiornik pilota zdalnego sterowania

Użytkownicy mogą bezprzewodowo podłączyć swoją DJI FPV Air Unit do kontrolera DJI FPV bez konieczności zakupu dodatkowych odbiorników. To znacznie skraca czas przygotowania do lotu.

 

Technologia wielu anten

Jednostka powietrzna DJI FPV ma dwie anteny, z których obie są odbiornikami i nadajnikami, zapewniając szerszy zasięg sygnału dla niezawodnej transmisji obrazu.

 

Zintegrowana kontrola

Pilot DJI FPV szybko łączy się z jednostką powietrzną DJI FPV i goglami DJI FPV w celu szybkiego startu. Dodatkowo akumulator o dużej pojemności zapewnia dłuższy czas użytkowania i lepsze wrażenia z lotu.

 

Zintegrowany system

Zintegrowane oprogramowanie DJI FPV Remote Controller pozwala użytkownikom zdalnie ustawiać parametry gogli DJI FPV, DJI FPV Air Unit i DJI FPV Camera, zwiększając stabilizację i redukując błędy operacyjne.

 

Lepsze wrażenia użytkownika

Dzięki dwóm regulowanym drążkom sterującym i ergonomicznej konstrukcji kontroler DJI FPV ma niesamowitą przyczepność i zapewnia silną reakcję kontrolera.

 

Niskie opóźnienie 7ms

Opóźnienie innych RC często wynosi 14-28 ms. Jednak opóźnienie między jednostką powietrzną DJI FPV a kontrolerem DJI FPV może osiągnąć 7 ms, co pozwala pilotom szybciej wysyłać polecenia lotu i wykonywać trudne akrobacje w powietrzu.

 

Odległość kontrolna 4 km

Podczas pracy drona kontroler DJI FPV może sterować jednostką powietrzną DJI FPV na odległość do 4 km, pozwalając pilotom latać dalej.

 

Dynamiczne możliwości filmowania

Kamera DJI FPV ma ultraszerokokątny obiektyw 150° zapewniający szerokie pole widzenia. Piloci mogą również wybierać spośród trzech trybów kamery, aby sprostać wyzwaniom w różnych scenariuszach lotu, a także dostosować jasność i nasycenie ekranu, aby uzyskać żywy obraz.

 

Uwagi:

1. Maksymalna odległość transmisji 4 km; FCC: 4 km, CE: 0,7 km, SRRC: 4 km. Bez przeszkód, bez zakłóceń, gdy jest zgodny z FCC. Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest wskaźnikiem siły i odporności łącza radiowego. Zawsze lataj dronem w zasięgu wzroku, chyba że jest to dozwolone.
2. Opóźnienie poniżej 28 ms przy 720p/120fps i poniżej 40 ms przy 720p/60fps.
3. Istnieje do ośmiu kanałów dla gogli DJI FPV w zależności od regionu (FCC: 8, CE/SRRC: 4, MIC: 3). Każdy kanał ma szerokość pasma 20 MHz. Domyślnym kanałem jest osiem i tylko jeden pilot na raz może korzystać z tego kanału. Kanał ósmy można zmienić ręcznie, aby uniknąć zakłóceń z innych urządzeń. Wszystkie kanały działają na częstotliwości 5,8 GHz.
4. Jednostka powietrzna DJI FPV może również nagrywać w rozdzielczości 720p/120fps (bez dźwięku).
5. Niskie opóźnienie 7ms pomiędzy DJI FPV RC i DJI FPV Air Unit można osiągnąć tylko w idealnych warunkach. Wskaźniki opóźnień nie są spójne.
6. Zintegrowane oprogramowanie 4 w 1 dla DJI FPV RC zmniejsza błędy operacyjne i umożliwia użytkownikom zdalną zmianę ustawień.
7. Użytkownicy muszą wyjąć kartę microSD z jednostki powietrznej DJI FPV i włożyć ją do gogli DJI FPV, aby oglądać nagrane filmy.
8. Anteny dookólne są kompatybilne tylko z innymi antenami, które są spolaryzowane kołowo w lewo.
9. Soczewki do krótkowzroczności wykonane na zamówienie są kompatybilne tylko z goglami DJI FPV i będą sprzedawane w sklepie internetowym DJI.
10. Opóźnienie od końca do końca to całkowity czas od wejścia kamery do wyświetlenia na ekranie. Gogle DJI FPV mogą osiągnąć maksymalną odległość transmisji (FCC) w szeroko otwartym obszarze bez zakłóceń elektromagnetycznych, osiągając minimalne opóźnienie w trybie Low Latency (720p/120fps).

Producent

Producent:
DJI

Drony

Tryb nagrywania:
HD

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland