Skontaktuj się z nami

CorelDRAW Technical Suite 2021 Enterprise MULTI Win (zawiera CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok)

LCCDTS2021ENTML
 · 
946287
CorelDRAW Technical Suite 2021 Enterprise
CorelDRAW Technical Suite 2021 Enterprise MULTI Win (zawiera CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok) lic. wieczysta - NOWA Oprogramowanie do tworzenia ilustracji technicznych i szkicowania Zintegrowany pakiet profesjonalnych...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 5 596,00 
(4 549,59 zł bez VAT)

CorelDRAW Technical Suite 2021 Enterprise MULTI Win (zawiera CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok) lic. wieczysta - NOWA

Oprogramowanie do tworzenia ilustracji technicznych i szkicowania

 • Zintegrowany pakiet profesjonalnych aplikacji
 • Zaawansowana zgodność z normami i formatami plików
 • Kompletny pakiet 9 aplikacji (patrz Zawartość pakietu)
 • Współpracuj z klientami i zespołem (funkcja dostępna tylko w ramach subskrypcji)
 

Dbałość o detale ma ogromne znaczenie, dlatego pakiet CorelDRAW® Technical Suite 2021 został zaprojektowany z myślą o wszystkich aspektach komunikacji wizualnej — od tworzenia projektów po ich wspólne recenzowanie i realizację.

Twórz szczegółowe ilustracje części, instrukcje montażu, schematy i inne złożone materiały wizualne dzięki wszechstronnej kolekcji profesjonalnych aplikacji do wyspecjalizowanego projektowania technicznego i opracowywania dokumentacji. Nowe funkcje tworzenia ilustracji pozwalające zaoszczędzić czas oraz przełomowe narzędzia do współpracy umożliwiają osiągnięcie wyższej wydajności w branży produkcyjnej, inżynieryjnej, architekturze czy elektronice.

Uzyskaj większą kontrolę nad procesem twórczym dzięki nowemu trybowi rysowania grubych i cienkich linii oraz ulepszonej obsłudze objaśnień. Ciesz się szybszym, płynniejszym projektowaniem dzięki znacznemu udoskonaleniu wydajności. Jeśli potrzebujesz oprogramowania do sprawnego, niezwykle precyzyjnego projektowania technicznego i tworzenia ilustracji, wybierz pakiet CorelDRAW Technical Suite 2021.

Uwaga: Funkcje usprawniające współpracę są dostępne tylko w ramach subskrypcji pakietu CorelDRAW Technical Suite, licencji z programem serwisowania lub z dodatkowym planem zakupowym dla posiadaczy licencji stałej.

 

Zestaw wszechstronnych aplikacji do projektowania i szkicowania

 • Corel DESIGNER™ - Projektowanie techniczne i ilustracje
  Uzyskuj precyzyjne rezultaty dzięki zaawansowanym narzędziom do projektowania technicznego i tworzenia ilustracji

 • CorelDRAW® - Grafika i układy stron
  Dzięki tej kompletnej aplikacji do tworzenia grafiki wektorowej, projektowania układów stron i innych zastosowań zrealizujesz każdy projekt.

 • Corel PHOTO-PAINT™ - Edycja zdjęć i przetwarzanie obrazów cyfrowych
  Wykorzystaj w pełni potencjał zdjęć dzięki niezawodnym funkcjom edycji zdjęć w programie Corel PHOTO-PAINT. Ciesz się tokiem pracy zintegrowanym z programami Corel DESIGNER i CorelDRAW.

 • XVL Studio Corel Edition - Wykorzystanie obiektów 3D
  Wykorzystując widoki i modele 3D w ilustracjach, dodaj kontekst do tworzonych projektów technicznych.

 • CorelDRAW.app™ - Aplikacja internetowa do tworzenia ilustracji wektorowych
  Aplikacja CorelDRAW.app ułatwia gromadzenie opinii klientów i pozwala uzyskać dostęp do projektu, nawet gdy nie masz w pobliżu komputera.

 • CorelDRAW.app na tablety iPad - Aplikacja internetowa do tworzenia ilustracji wektorowych
  Dzięki aplikacji na tablety iPad możesz wygodnie uczestniczyć w zbiorowym recenzowaniu plików i tworzyć projekty gdziekolwiek jesteś.

 • Corel® Font Manager - Narzędzie do przeglądania czcionek i zarządzania nimi
  Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w prostym i intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez konieczności ich instalowania.

 • CAPTURE™ - Narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu
  Przechwytuj i zapisuj obrazy z ekranu komputera (cały ekran, poszczególne okna lub listy menu) jednym kliknięciem dzięki programowi CAPTURE.

 • AfterShot™ 3 HDR - Edytor plików RAW
  Wprowadzaj profesjonalne korekty i ulepszenia na zdjęciach w formacie RAW lub JPEG i uzyskuj zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) w programie Corel AfterShot 3 HDR. (Program jest dostępny w wersji angielskiej, niemieckiej i japońskiej).

 

Kompletny pakiet do przygotowywania materiałów z zakresu graficznej komunikacji technicznej

Możesz tworzyć wszystko: od precyzyjnych ilustracji technicznych w programie Corel DESIGNER do atrakcyjnych materiałów marketingowych w programie CorelDRAW. W programie Corel PHOTO-PAINT edytuj zdjęcia przeznaczone do dokumentacji i dodawaj zrzuty ekranu utworzone za pomocą CAPTURE. Z łatwością udostępniaj pliki do wspólnej oceny i zatwierdzania, korzystając z aplikacji CorelDRAW.app w wersji przeglądarkowej lub na iPady, aby uprościć proces uzyskiwania opinii od interesariuszy.

 

Narzędzia do projektowania rozbudowanych graficznie materiałów technicznych

Uzyskaj dostęp do dedykowanych narzędzi do opracowywania ilustracji i projektowania, które umożliwiają tworzenie m.in. precyzyjnych rzutów izometrycznych, szczegółowych objaśnień czy zaawansowanego wymiarowania. Odkryj funkcje pozwalające autorom ilustracji technicznych, tekstu i grafiki opracować wszystko, co zechcą — od szczegółowych schematów i rzutów kondygnacji po skomplikowane podręczniki serwisowe i opisy części zapasowych.

 

Wielokrotne wykorzystanie kluczowych zasobów

Ponownie wykorzystuj modele 3D dzięki zintegrowanemu modułowi XVL Studio Corel Edition z opcjonalnym dodatkiem XVL Studio 3D CAD Corel Edition przeznaczonemu do opracowywania zaawansowanych formatów złożeniowych 3D CAD. Wstawiaj modele 3D, tabele danych i ilustracje w formatach .DES lub .CDR jako dołączone lub osadzone obiekty w programie Corel DESIGNER, aby mieć do nich natychmiastowy dostęp, móc je udostępniać oraz stosować jako odniesienia.

 

Zaawansowana zgodność z normami

Dzięki wszechstronnej obsłudze standardów publikacji technicznych zapewnij zgodność z wieloma systemami bazującymi na standardach branżowych. Zwiększ możliwości lokalizacji produktów dzięki obsłudze systemów pamięci tłumaczeniowych (TMS). Publikuj materiały IETP zgodne ze specyfikacjami S1000D (w tym wersją 5.0) i ATA iSpec 2200 oraz projektuj dokumentację techniczną z wykorzystaniem plików PDF 3D i PDF/A.

 

Obsługa wielu formatów plików

Autorzy grafik technicznych mają dostęp do istotnych danych z różnych źródeł oraz mogą zapisywać pliki w popularnych formatach, takich jak CGM, WebCGM, 3D PDF, oraz SVG z nowymi możliwościami interakcji. Importuj z i eksportuj do wielu formatów plików, w tym EPS, DWG, TIFF, PNG i JPEG.

 

Odkryj płynne przejście od projektowania 3D do ilustracji

Z łatwością zmieniaj dane inżynieryjne 3D w szczegółowe ilustracje techniczne. alt

 • Trzypunktowe narzędzie do tworzenia gwintów
  Stosując środek i krawędzie bezgwintowego pręta jako punkty odniesienia, nowe trzypunktowe narzędzie do tworzenia gwintów umożliwia dokładne prowadzenie gwintu wzdłuż pręta dzięki przyciąganiu do jego boków.

 • Narzędzie do usuwania obramowania
  Nowe narzędzie do usuwania obramowania jeszcze bardziej ułatwia tworzenie gwintów zewnętrznych i wewnętrznych, pozwalając na usuwanie niepotrzebnych linii zewnętrznych rzutowanych kształtów jednym kliknięciem.

 • Udoskonalenia dodatku XVL Studio
  Teraz łącza na częściach w dodatku XVL Studio będą konwertowane na łącza HTML po zaimportowaniu do programu Corel DESIGNER, a zmienne nazwy części używane w drzewie złożeń będą mapowane do programu Corel DESIGNER w celu uzyskania większej spójności.

 

Pracuj szybciej dzięki nowemu podejściu do tworzenia ilustracji technicznych

Tworzenie ilustracji technicznych jest teraz prostsze dzięki szybkiemu dostępowi do często używanych narzędzi.

 • Zakładki rzutowania
  Przypinaj niestandardowe ustawienia perspektywy na ilustracji i używaj ich później, klikając wskaźnik zakładki na rysunku.

 • Skrót rzutowania
  Błyskawicznie wykonuj rzuty kształtów w perspektywie równoległej dzięki przydatnemu skrótowi.

 • Przeorganizowane okno dokowane Osie rzutowania
  Przemieszczaj elementy wzdłuż osi rzutowania bardziej intuicyjnie bez potrzeby przełączania między oknami dokowanymi i innymi elementami sterowania

 

Twórz kompletne strony części zapasowych dzięki nowej imponującej funkcjonalności

Twórz szczegółowe strony części zapasowych dzięki całkowitej kontroli, którą zapewnia gama nowych funkcji opracowanych z myślą o toku pracy w produkcji jednostkowej.

 • Interakcyjna obsługa formatu SVG
  Przekazuj informacje o częściach w przejrzysty sposób, łącząc objaśnienia rysunków z wierszami tabeli, tak aby po najechaniu wskaźnikiem wyróżniona była odpowiednia informacja.

 • Udoskonalenia okna dokowanego Źródła
  Teraz możesz importować pliki .DES, .CDR i pliki arkuszy kalkulacyjnych do okna dokowanego Źródła w programie Corel DESIGNER, aby powiązać ilustracje techniczne ze specyfikacjami w tabelach.

 • Eksport interakcyjnego formatu SVG
  Publikuj w pełni interakcyjną dokumentację online dzięki zaawansowanemu oknu dokowania Eksportuj z obsługą eksportu interakcyjnego formatu SVG.

 

 

Specyfikacja

Minimalne wymagania systemowe

 • Windows 10 *, 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami
 • Intel Core i3 / 5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9 / Threadripper, EPYC
 • Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i ponad 3 GB pamięci VRAM
 • 4 GB RAM (zalecane 8 GB)
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym na aplikacje i pliki instalacyjne
 • Mysz, tablet lub ekran wielodotykowy
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Połączenie internetowe wymagane do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Technical Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji i treści online

  * Pakiet CorelDRAW Technical Suite 2021 obsługuje system Windows 10 w wersji 2004, 20H2, 21H1 i nowsze wersje, które mogą zostać wydane w trakcie cyklu życia pakietu CorelDRAW Technical Suite 2021.

 

Aplikacje pomocnicze

 • XVL Player – interaktywne wyświetlanie 3D (wtyczka)
 • Microsoft Visual Basic for Applications – Automatyzacja zadań
 • Microsoft Visual Studio Tools for Applications – Automatyzacja zadań i zaawansowane projekty makro
 • Barcode Wizard – Generator kodów kreskowych w standardowych formatach branżowych
 • Duplexing Wizard – Przewodnik po drukowaniu dwustronnym
 • GPL Ghostscript – Ulepszony import plików EPS i PS

 

Obsługiwane formaty plików 

100+ file formats (incl. all CDGS 2021 supported file formats)

 • *.des (Corel DESIGNER)
 • *.dsf, *.ds4, *.dst, *.drw (Micrografx Designer)
 • CGM v4 (WebCGM 1.0, WebCGM 2.0, WebCGM 2.1, S1000D, ActiveCGM, ATA Grexchange 2.4 - 2.12)
 • SVG 1.1
 • PDF (incl. 3D PDF!) , PDF/A
 • DWG (AutoCAD, up to R2017 file format version)
 • AI, PSD CS6/CC (import & export)
 • IGES (3D) – XVL Studio 3D Corel Edition (Import only)
 • XV2, XV3 – XVL Studio native 3D file format

Oprogramowanie

Przeznaczenie:
Tworzenie ilustracji i dokumentacji technicznych
Typ:
wersja pełna
Platforma:
 • Mac
 • Win
Wersja:
 • licencja

Ratyraty Santander Consumer Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland