Skontaktuj się z nami

CorelDRAW Graphics Suite 2021 MULTI Win – dla instytucji EDU

LCCDGS2021MLA1
 · 
DD3838
CorelDRAW Graphics Suite 2021
CorelDRAW Graphics Suite 2021 Classroom License (MAC) 15+1 Od projektu do efektu Rozpocznij przygodę z projektowaniem we właściwy sposób dzięki CorelDRAW® Graphics Suite 2021: kompletnemu pakietowi profesjonalnych aplikacji...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 722,99 
(587,80 zł bez VAT)

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Classroom License (MAC) 15+1

Od projektu do efektu

Rozpocznij przygodę z projektowaniem we właściwy sposób dzięki CorelDRAW® Graphics Suite 2021: kompletnemu pakietowi profesjonalnych aplikacji graficznych do projektowania ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć i wielu innych zadań — opracowanych specjalnie na wybraną przez Ciebie platformę.

 

 • Projektowanie
  Twórz wyjątkowe ilustracje, oznakowania, logotypy i inne prace na komputerze z systemem Windows lub Mac — albo z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej CorelDRAW.app™.

 • Współpraca
  Dzięki aplikacji CorelDRAW.app możesz skutecznie współpracować z zespołem i klientami, gromadząc na bieżąco opinie od jednego lub wielu recenzentów.

 • Gotowe
  Osiągaj wyjątkowe rezultaty w krótszym czasie, korzystając z wydajnych narzędzi do opracowywania projektów do różnych celów.

 

Komplet narzędzi niezbędnych do realizacji każdego projektu

 • CorelDRAW
  Dzięki tej zaawansowanej, kompleksowej aplikacji możesz stworzyć, co zechcesz: grafiki wektorowe, układy stron oraz wiele innych materiałów i prac.

 • Corel PHOTO-PAINT
  Ciesz się wydajnym przetwarzaniem obrazów dzięki zaawansowanemu programowi Corel PHOTO-PAINT™.

 • CorelDRAW.app
  Ułatwia gromadzenie opinii klientów i pozwala uzyskać dostęp do projektu, nawet gdy nie masz w pobliżu komputera.

 • CorelDRAW.app dla iPad'a
  Dzięki aplikacji na tablety iPad możesz liczyć na wygodne zbiorowe recenzowanie plików i tworzyć projekty, gdziekolwiek jesteś.

 • Corel® Font Manager
  Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w prostym i intuicyjnym programie Corel® Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez konieczności ich instalowania.

 • Corel AfterShot™ 3 HDR
  Wprowadzaj profesjonalne korekty i ulepszenia na zdjęciach w formacie RAW lub JPEG i uzyskuj zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) w programie Corel AfterShot™ 3 HDR. Program jest dostępny w wersji angielskiej, niemieckiej i japońskiej.

 

NOWOŚĆ
Elastyczna przestrzeń projektowa

Przejdź od pomysłu do ostatecznej wersji projektu w rekordowo krótkim czasie dzięki nowym tokom prac pozwalającym na pełną kontrolę nad stronami i zasobami.

 • Widok wielostronicowy
  Wyświetlaj i edytuj wszystkie zasoby cyfrowe w projekcie oraz zarządzaj nimi z poziomu jednego widoku — to zupełnie nowe możliwości twórczego podejścia! Płynnie przenoś obiekty między stronami, porównuj projekty obok siebie i zmieniaj kolejność stron, dowolnie je układając.

 • Eksport wielu zasobów
  Po zakończeniu projektowania stwórz niestandardową listę stron oraz obiektów i eksportuj ją jednym kliknięciem!

 

NOWOŚĆ (WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW)
Dynamiczne zarządzanie materiałami

Korzystaj zawsze z najbardziej aktualnych materiałów dzięki nowemu, imponującemu tokowi zarządzania zasobami. Uzyskaj spójne źródło informacji dotyczących materiałów projektowych poprzez udostępnianie symboli wielu zespołom i w ramach wielu projektów, a także synchronizację aktualizacji po wprowadzeniu zmian przez Ciebie lub innych.

 

NOWOŚĆ (WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW)
Typografia oszczędzająca czas

W zakresie typografii możesz osiągać rezultaty przyprawiające o zawrót głowy dzięki bezpośredniemu dostępowi do ponad tysiąca grup czcionek Google Fonts w aplikacji Corel Font Manager. Płynnie przeglądaj i przeszukuj bibliotekę czcionek Google Fonts oraz wyświetlaj podgląd jej zasobów, obejmujących szereg nowych czcionek zmiennych — bez konieczności instalowania wybranych czcionek.

 

NOWOŚĆ 
Progresywna edycja obrazów

Ciesz się tym, co kochasz robić, dzięki nowym, zaawansowanym funkcjom edycji zdjęć, stworzonym z myślą o zmniejszeniu liczby kroków w procesie udoskonalania obrazów.

 • Ulepszona zamiana kolorów
  Wypróbuj nowe, imponujące narzędzie zamiany kolorów, dzięki którym szybciej i łatwiej stworzysz nieskazitelne zdjęcia.

 • Przeprojektowany tok pracy „Korekty”
  Wypróbuj całkowicie przebudowany tok pracy nad dopasowaniami w programie Corel PHOTO-PAINT, który pozwala nanosić najistotniejsze poprawki w sposób niedestrukcyjny, na bieżąco i w odpowiednim kontekście.

 • Obsługa formatu HEIF
  Korzystaj z obsługi standardowego formatu zdjęć wykorzystywanego w iPhone’ach.

 

NOWOŚĆ (WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW)
Współpraca nowej generacji

Koniec z marnowaniem czasu! Utrzymuj kontakt z klientami i zespołem w czasach coraz powszechniejszej pracy zdalnej.

 • Na bieżąco otrzymuj komentarze i adnotacje od jednego lub wielu współuczestników w udostępnionym pliku projektu CorelDRAW.
 • Nowy, intuicyjny pulpit projektu pozwala na wyjątkowo sprawne przechowywanie i porządkowanie plików oraz udostępnianie ich w chmurze. 
 • Udoskonalony inspektor Komentarze ułatwia filtrowanie uwag i wyszukiwanie ich według recenzentów.

Oprogramowanie

Przeznaczenie:
Pakiet graficzny
Typ:
wersja pełna
Platforma:
 • Win
Wersja:
 • edukacyjna
Wersja językowa:
multilanguage

Ratyraty Santander Consumer Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland