Skontaktuj się z nami

Corel Pinnacle Studio 25 Standard PL/ML Box

PNST25STMLEU
 · 
7CBA4E
Corel Pinnacle Studio 25 Standard
Corel Pinnacle Studio 25 Standard PL/ML Box Potężne i kreatywne oprogramowanie do edycji wideo Edytuj jak profesjonalista z mocą, kontrolą i niezrównaną dokładnością, której pragniesz. Poznaj nowe profesjonalne...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 228,01 
(185,37 zł bez VAT)

Corel Pinnacle Studio 25 Standard PL/ML Box

Potężne i kreatywne oprogramowanie do edycji wideo

Edytuj jak profesjonalista z mocą, kontrolą i niezrównaną dokładnością, której pragniesz. Poznaj nowe profesjonalne narzędzia i kreatywne efekty, aby udoskonalić swoje projekty edycji wideo!

Poznaj elastyczne narzędzia do edycji nagrań wideo dzięki programowi Pinnacle Studio™ 25, który pozwoli Ci tworzyć profesjonalne produkcje. Uzyskaj bezpośredni wgląd w proces edycji i odkryj możliwości tego niezwykłego programu. Łącz zdjęcia i nagrania wideo na osi czasu mogącej pomieścić wiele ścieżek i twórz niestandardowe efekty z dokładnością co do klatki kluczowej. Twórz niestandardowe tytuły i poruszenia dzięki ulepszonemu edytorowi tytułów i poznawaj setki filtrów oraz efektów, dzięki którym Twoje nagrania wideo będą się wyróżniać. Sprawnie wprowadzaj zmiany, koryguj niedoskonałości i wyzwól swoją twórczą naturę dzięki narzędziom do animacji poklatkowych, funkcjom selektywnego koloru, nagrywania zawartości ekranu oraz edycji ujęć z wielu kamer. Po zakończeniu pracy z łatwością opublikujesz projekt online, wyeksportujesz go do popularnego formatu pliku lub nagrasz dysk z niestandardowym menu. Odkryj w sobie talent do montażu, korzystając z NOWEGO programu Pinnacle Studio™ 25.

 

Pasja. Moc. Precyzja. Twórz z inspiracją w Pinnacle Studio™ 25.

Wykorzystaj to wyjątkowe oprogramowanie do profesjonalnej edycji dzięki zaawansowanym narzędziom, kreatywnym filtrom i intuicyjnej przestrzeni roboczej zaprojektowanej specjalnie dla Pinnacle Studio™ 25 — wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić swoje filmy w imponujące produkcje, znajduje się w środku.

Dodaj filmom kinowego charakteru dzięki pełnej funkcji gradacji kolorów, efektom premium z NewBlueFX, płynnym przejściom, niestandardowym tytułom i nie tylko – będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby pokazać wyjątkowy charakter swoich produkcji.

 

NOWE i ULEPSZONE funkcje

Po co ograniczać swoją twórczą wizję, ugruntowując ją w rzeczywistości? Wybierasz historię, którą chcesz opowiedzieć — czy to fantasy, dokument lub historię miłosną — a Pinnacle Studio pomoże Ci osiągnąć niewiarygodne wyniki na profesjonalnym poziomie, których szukasz, a wszystko to dzięki szerokiej gamie niezwykłych funkcji i precyzyjnej kontroli.

 

NOWOŚĆ Import 8K

Importuj filmy 8K i ciesz się treściami o niezrównanej jakości ze znacznie wyższą rozdzielczością, lepszymi kolorami i niesamowitym dźwiękiem.

 

NOWOŚĆ Grupy klatek kluczowych

Kopiuj i wklejaj grupy klatek kluczowych między atrybutami, aby efektywnie duplikować zmiany.

 

NOWOŚĆ Inteligentne śledzenie obiektów

Edytuj wydajniej i oszczędź dużo czasu dzięki nowemu inteligentnemu śledzeniu obiektów, inteligentnemu, rozpoznającemu kształty śledzeniu ruchu dla masek nakładanych na typowe obiekty. Teraz możesz łatwo nakładać maski na obiekty w swoim filmie — od zwierząt domowych i samochodów po drony i nie tylko. Nie ma potrzeby ponownego tworzenia masek dla każdej klatki, ponieważ inteligentna technologia automatyzuje proces, rozpoznając oryginalny zamaskowany obiekt i śledzi go przez cały wybrany odcinek.

 

NOWOŚĆ Tryby mieszania

Improwizuj w locie dzięki trybom mieszania i wybierz sposób, w jaki jeden klip łączy się z innym — od tworzenia nałożonego efektu po mieszanie zamaskowanych obszarów lub tworzenie przejść światła lub innych efektów kolorystycznych i ekspozycji. Każdy tryb mieszania używa innej formuły, aby połączyć wartości koloru i jasności w wybranym klipie z wartościami w klipie znajdującym się poniżej. ​Tryby mieszania zwiększają Twoją kreatywność i pomagają nadać Twoim filmom artystyczny charakter.​

 

NOWOŚĆ - Funkcje audio

 • Redukcja szumów przy użyciu niestandardowego profilu szumów.
 • Skalowanie tonu.
 • Wielokanałowe miksowanie dźwięku

 

ULEPSZONY edytor tytułów

Przejmij kontrolę nad swoimi tytułami z większą dokładnością dzięki ulepszonemu edytorowi tytułów, teraz obejmującemu kontrolę klatek kluczowych dla rozmiaru i koloru czcionki.

 

ZWIĘKSZONA stabilność i wydajność

Ulepszenia interfejsu użytkownika wraz ze zwiększoną wydajnością i stabilnością pozwalają w pełni skupić się na kreatywnej stronie procesu edycji i nie ugrzęznąć w szczegółach technicznych.

 

Korekcja koloru

Dostosuj balans bieli, popraw niedoświetlone sceny i zastosuj natychmiastowe poprawki. Poeksperymentuj z kolorem selektywnym, aby podświetlić określony obiekt na scenie.

 

LUT i filtry

Zastosuj natychmiastowe efekty gradacji kolorów, aby zmienić nastrój w dowolnej scenie i uzyskaj kreatywne transformacje za pomocą ustawień wstępnych LUT.

 

Czysta kreatywność.

Korzystaj z efektów i filtrów. Stwórz atmosferę w swoich filmach. Użyj efektów specjalnych, aby wprowadzić nastrój w dowolnej scenie swojej produkcji — spraw, aby była zabawna, surrealistyczna, dramatyczna i nie tylko.

 

Podkreśl zabawne chwile dzięki efektom 3D.

Graj z obiektami i efektami 3D, w tym nowo dodanym efektem Dolly Zoom, który ułatwia powiększanie i pomniejszanie określonego obiektu w filmie, podczas gdy reszta materiału pozostaje niezmieniona.

 

Akcja!

Poznaj animowaną grafikę i efekty. Twórz efekty szybkiego lub zwolnionego tempa dzięki funkcji Time Remapping; dodaj ruch i interesujące wizualizacje za pomocą funkcji Pan and Zoom; podkreśl ruch na ekranie dzięki efektom Motion Blur.

 

Wymiary. Perspektywy. Kąty. To nie jest liniowy świat.

Sprawdź MultiCam, wideo na podzielonym ekranie i nagrywanie ekranu.

 

MultiCam

Przechwytuj i edytuj wideo z dwóch kamer, aby pokazać scenę z różnych perspektyw i z różnymi szczegółami. Zbliż swoje produkcje do profesjonalistów.

Ciesz się zaawansowaną edycją wideo HD, 4K i 360 na nieograniczonej liczbie ścieżek. Przenieś swoje produkcje na wyższy poziom dzięki potężnym profesjonalnym narzędziom, w tym maskowaniu wideo, edycji wideo 360°, śledzeniu ruchu, edycji MultiCam, wideo na podzielonym ekranie i wielu innym!

 

Nagrywanie ekranu

Z łatwością nagrywaj swój ekran i płynnie łącz go z nagraniami z kamery internetowej i nakładkami dźwiękowymi, aby tworzyć wciągające samouczki, filmy z gier lub nagrywać seminaria internetowe. Wykorzystaj to narzędzie do tworzenia vlogów, tworzenia treści na kanałach lub produkcji filmów biznesowych.

 

Wideo na podzielonym ekranie

Połącz dwie lub więcej akcji nakręconych osobno - na jednym ekranie. Użyj tej popularnej techniki edycji wideo, aby tworzyć filmy promocyjne lub filmy porównawcze, przedstawiać różne strategie gier lub lepiej zilustrować dowolne ze swoich historii.

 

Zachwyć innych efektami dźwiękowymi

 • Włączanie i wyłączanie dźwięku lub wyciszanie, a nawet odłączanie dźwięku za pomocą zaledwie kilku kliknię.
 • Nagraj własną narrację i lektor za pomocą dołączonych narzędzi do nagrywania.
 • Uzyskaj dostęp do bezpłatnej muzyki i efektów dźwiękowych, aby przenieść filmy na wyższy poziom.

 

Stabilizacja obrazu

Całkowicie wyeliminuj drżący materiał! Niezależnie od tego, czy zostało zarejestrowane podczas jazdy na rowerze, czy jazdy na nartach, możesz je łatwo naprawić za pomocą narzędzia do stabilizacji wideo dostępnego w programie Pinnacle Studio.

 

Animacja poklatkowa

W dzisiejszych czasach Stop Motion Animation jest głównym narzędziem do tworzenia filmów. Wesprzyj swoje cyfrowe opowiadanie historii dzięki tej niesamowitej funkcjonalności, która umożliwia animowanie ludzi i obiektów w swoich produkcjach.

 

Korekcja obiektywu

Poznaj wbudowane narzędzia korekcji obiektywu, aby usunąć zniekształcenia obiektywu (np. rybie oko w szerokim kącie) z materiału filmowego.

 

Edytor tytułu

Dodaj tekst do filmu, aby wydobyć ważne szczegóły, takie jak informacje biznesowe, przekonujące napisy, i ogólnie dodać trochę głębi treści.

 

Zielony ekran (Green Screen)

Twórz wszelkiego rodzaju niesamowite efekty podczas „podróży”, nie ruszając się gdziekolwiek — po prostu polegaj na postprodukcji Green Screen, aby skomponować ze sobą dwa strumienie wideo i urzeczywistnić preferowane miejsce docelowe.

 

Wybrany kolor

Eksperymentuj z kolorem selektywnym, aby wyróżnić pojedynczy odcień i skup uwagę na ważnym aspekcie scenerii.

 

Łatwo i prosto baw się formatami.

 • Konwertuj filmy na najpopularniejsze formaty plików.
 • Łatwe udostępnianie na różnych platformach i urządzeniach.
 • Nagraj na płytę i wybierz spośród ponad 20 dostosowywanych szablonów menu.

 

Zawartość programu

Główne zastosowania

 • Oprogramowanie do edycji wideo
 • Przechwytywanie wideo i rejestrator ekranu
 • Kreator pokazu slajdów
 • Edytor audio
 • Tworzenie DVD
 • Konwerter wideo

 

Treść kreatywna

 • Setki filtrów i efektów
 • Biblioteka animowanych nakładek, grafik, kreatywnych czcionek i tytułów
 • Szablony tematyczne i montaże wideo
 • Muzyka i efekty dźwiękowe bez tantiem

 

Dokumentacja i samouczki

 • Podręcznik użytkownika PDF
 • Wyszukaj pliki pomocy
 • Wbudowane samouczki i filmy szkoleniowe

  *10-dniowy BEZPŁATNY pełny dostęp do StudioBacklot dla początkujących użytkowników, obejmująca szkolenia i treści wolne od opłat licencyjnych

 

Wymagania systemowe Pinnacle Studio™ 25

 • System operacyjny: Windows 11,10, 64-bitowy
 • Procesor*: Intel Core i3 lub AMD A4 3,0 GHz lub szybszy
 • Do obsługi AVCHD i Intel Quick Sync Video wymagany jest procesor Intel Core i5 lub i7 1,06 GHz lub szybszy
 • Intel Core i7 4. generacji lub nowszy albo AMD Athlon A10 lub nowszy dla UHD, Multi-Camera lub wideo 360
 • Pamięć RAM: 4 GB lub więcej, 8+ GB wysoce zalecane dla UHD, Multi-Camera lub wideo 360
 • Karta grafiki: Minimalna rozdzielczość 1024 x 768, minimum 256MB VGA VRAM, zalecane 512MB lub wyższe do sprzętowej akceleracji dekodowania
  • Zalecane urządzenie graficzne DirectX:
  • Seria NVIDIA GeForce 700 / Quadro 600 (oparta na Fermi) lub nowsza (wymagana obsługa CUDA do obsługi CUDA)
  • Seria ATI Radeon HD 5XXX lub nowsza
  • Grafika Intel HD z Ivy Bridge lub nowsza
  • 3D Titler wymaga DirectX 11
 • Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
 • Dysk: 10 GB wolnego miejsca na dysku do pełnej instalacji
 • Połączenie internetowe wymagane do instalacji, rejestracji i aktualizacji Rejestracja wymagana do korzystania z produktuImportuj formaty

 • Wideo: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, niezaszyfrowane tytuły DVD (w tym DVD-VR/+VR) , MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC* (H.265), GoPro LRV,
 • Dźwięk: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Obraz: BMP, GIF, JPG, JPS, J2K, PCX, PNG, PSD, TGA, TIF, WMF

 

Formaty eksportu

 • Płyta: DVD, AVCHD, Blu-ray ($)
 • Wideo: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, H.264, MOV, M2TS, FLV, 3GP
 • Obraz: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Dźwięk: AC3, MP2, MP3, MP4, WAV

 

Dodatki

 • Nagrywarka DVD wymagana do tworzenia płyt DVD i AVCHD
 • Nagrywanie Blu-ray wymaga zakupu osobnej wtyczki z poziomu produktu

 

Wersje językowe prowadzone przez program

 • czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski, rosyjski, hiszpański i szwedzki

 

Specyfikacje produktów mogą ulec zmianie zmiany bez oprawy.

* Do obsługi wideo 8K zalecany jest procesor Intel 6. generacji lub nowszy, procesor z serii NVIDIA 10 lub nowszy albo procesor AMD z serii 4000 lub nowszy.

** Obsługa HEVC (H.265) wymaga systemu Windows 10, obsługi sprzętu komputerowego lub karty graficznej oraz zainstalowanego rozszerzenia wideo Microsoft HEVC.


Oprogramowanie

Przeznaczenie:
Obróbka wideo
Typ:
wersja pełna
Platforma:
 • Mac
 • Win
Wersja:
 • pudełkowa
Wersja językowa:
multilanguage