Mój koszyk

Wymiana baterii w iPhonie

  |  Wszystko o Apple

 

Bateria w iPhone’ach to jeden z najbardziej eksploatowanych elementów urządzenia, przez co obarczony jest ryzykiem szybszego zużycia się. Wymiana nie jest prostym zadaniem, dlatego najlepiej powierzyć ją profesjonalistom z serwisu Cortland.

Wymiana baterii w iPhonie

 

 

 

Kiedy wymienić baterię w iPhonie?

 

Bateria jest elementem, który w wyniku niewłaściwego użytkowania, stosunkowo szybko może się zużyć. Efekty tego procesu można rozpoznać poprzez następujące objawy:

 

- szybko się rozładowuje (dotyczy to zwłaszcza sytuacji, kiedy wskaźnik baterii spada poniżej 50% poziomu naładowania),

- wyłącza się w niskich temperaturach,
- nagrzewa przy intensywnym użytkowaniu,
- aplikacje wolno się uruchamiają,
- pogarsza się moc głośników.

 

W skrajnych przypadkach bateria zaczyna puchnąć, co w niektórych sytuacjach może okazać się niebezpieczne dla użytkowników. Jeśli w ostatnim czasie wystąpiła większość z powyższych sytuacji, najwyższy czas pomyśleć o wymianie baterii. Można tego jednak uniknąć dzięki odpowiednim użytkowaniu baterii, o czym więcej możesz przeczytać w poradniku Jak wydłużyć żywotność baterii w iPhonie? Sprawdzone sposoby!

 

 

Gdzie wymienić baterię w iPhonie?

 

Czasy, kiedy baterię w smartfonie można było wymienić własnoręcznie dawno minęły. Obecnie do wymiany zintegrowanego akumulatora potrzebny jest odpowiedni sprzęt i wiedza. Jedno i drugie posiadają specjaliści w salonach Cortland. W każdym z naszych salonów możesz zlecić wymianę baterii w iPhonie, a jeśli wcześniej umówisz się z przedstawicielem salonu, cały zabieg zajmie zaledwie godzinę.

 

 

Wymiana baterii w Autoryzowanym Serwisie Apple Cortland

 

W wybranych salonach Cortland znajdują się Autoryzowane Serwisy Apple, a technicy posiadają odpowiednie kwalifikacje do tego zadania. Do naprawy wykorzystują tylko oryginalne części, zatem po wymianie możesz mieć pewność, że w twoim iPhonie znajduje się zupełnie nowa bateria, która wydłuży żywotność smartfona. Warto nadmienić, że jeśli iPhone objęty jest gwarancją, naprawa w nieautoryzowanym serwisie może zostać uznana za niedozwoloną modyfikację, przez co właściciel straci ochronę telefonu. Wymieniając ją w Cortland, oczywiście nie musisz obawiać się o utratę gwarancji. Szczegóły poznasz na stronie naszego serwisu.

 

Pamiętaj, że aby wymienić baterię w iPhonie, nie musisz nawet wychodzić z domu. To proste! Wystarczy wypełnić formularz na stronie https://www.cortland.pl/serwis.html, a następnie wysłać telefon za pośrednictwem kuriera. Taką naprawę nazywamy naprawą door-to-door.

 

 

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhonie?

 

Jeśli problemy z baterią pojawią się po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego, możliwa jest odpłatna wymiana baterii. W zależności od modelu, ceny takiej usługi zaczynają się od 229 zł, a w zamian masz pewność, że naprawa została przeprowadzona profesjonalnie oraz z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów. Wymiana baterii w Autoryzowanym Serwisie Apple Cortland to pewność wyboru najlepszego rozwiązania dla twojego iPhone’a.

 

Sprawdź szczegóły wymiany, znajdź najbliższy salon Cortland i skontaktuj się z naszymi technikami, którzy doradzą ci najlepsze rozwiązanie.

 

IPhone-wymiana-baterii-zleć-naprawę 

Ostatnio na blogu
Co to jest Cellular?
IWszystko o AppleCo to jest Cellular?Niektóre iPady posiadają oznaczenie Wi-Fi, natomiast inne Wi-Fi + Cellular...
MacBook screenshot – czyli jak zrobić screena na MacBooku?
IPoradnikiMacBook screenshot – czyli jak zrobić...Użytkownicy, którzy właśnie zamienili komputer z systemem Windows...
Apple CarPlay – co to takiego i jak włączyć?
IWszystko o AppleApple CarPlay – co to takiego i jak...Podróżowanie samochodem stało się naszą codziennością, dlatego też...
Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo