Skontaktuj się z nami

Belkin Secure AirTag etui (biały)

F8W973BTWHT
 · 
3D2408
Belkin Secure AirTag
Belkin Secure AirTag etui  Apple zaprojektował AirTag, żebyśmy nie gubili rzeczy. Belkin zaprojektował Secure Holder, żebyśmy nie zgubili AirTaga. Etui na AirTaga ma innowacyjną konstrukcję "Twist and lock" dzięki której AirTag na...

Belkin Secure AirTag etui 

Apple zaprojektował AirTag, żebyśmy nie gubili rzeczy. Belkin zaprojektował Secure Holder, żebyśmy nie zgubili AirTaga.

Etui na AirTaga ma innowacyjną konstrukcję "Twist and lock" dzięki której AirTag na pewno nie wypadnie z breloka. Podwyższone krawędzie chronią metalowy krążek przed zarysowaniami, ale go nie zasłaniają - grawer pozostaje wciąż dobrze widoczny. Brelok do AirTaga podkreśli jego elegancję i wpisze się w twój styl. Łatwo przymocujesz go do kluczy, bagażu, kluczyków do samochodu, a nawet psiej obroży.

 

Bezpieczna blokada

Etui z brelokiem ma innowacyjną konstrukcję typu „Twist and Lock”, dzięki której bezpiecznie trzyma AirTag. Przy tym mocowanie jest również bajecznie proste.

 

Ochrona przed zarysowaniami

Etui Secure Holder ma starannie przemyślaną konstrukcję. Krawędzie akcesorium są lekko uniesione, tak żeby chronić AirTag przed zarysowaniami.

 

Otwarta konstrukcja

Etui Secure Holder mocno trzyma znacznik za krawędzie, jednocześnie odsłaniając elegancki wygląd AirTaga i Twój osobisty grawerunek. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne: czarny, biały, niebieski i różowy.

 

Etui z kółkiem do kluczy

Solidne kółko do kluczy pozwala Ci łatwo i szybko przymocować AirTaga do pęku kluczy, bagażu, czy jakiejkolwiek innej ważnej dla Ciebie rzeczy. Dostępna jest też wersja z miękkim paskiem do mocowania.

 

Belkin

Belkin to ceniony producent akcesoriów elektronicznych z Południowej Kalifornii. Wszystkie produkty tej marki można zarejestrować na stronie producenta, aby otrzymać dodatkowe wsparcie gwarancyjne. Akcesoria Belkin do produktów Apple są dostępne w oficjalnym polskim Apple Store.

 

Cechy

  • Konstrukcja typu „Twist and Lock”
  • Ochrona przed zarysowaniami
  • Otwarta konstrukcja

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: Apple AirTag
  • Sposób mocowania: metalowe kółko

Producent

Producent:
Belkin

Akcesoria AirTag

Ilość szt.: