Skontaktuj się z nami

Belkin Magnetic Car Vent Mount uchwyt samochodowy z MagSafe

WIC003BTGR
 · 
897EA4
Belkin Magnetic Car Vent Mount
Belkin Magnetic Car Vent Mount uchwyt samochodowy z MagSafe Uchwyt samochodowy do telefonu.   Wystarczy umieścić iPhone'a na magnetycznym uchwycie, aby zapewnić bezpieczne połączenie.  K onstrukcja ma smukły profil i detale,...
W magazynie
+
 
Cena: 209,00 
(169,92 zł bez VAT)

Belkin Magnetic Car Vent Mount uchwyt samochodowy z MagSafe

Uchwyt samochodowy do telefonu. Wystarczy umieścić iPhone'a na magnetycznym uchwycie, aby zapewnić bezpieczne połączenie. Konstrukcja ma smukły profil i detale, które pomogą utrzymać kable na swoim miejscu. Ładowarka samochodowa sprzedawana osobno.

 

Inteligentny, prosty, magnetyczny

Magnetyczny uchwyt samochodowy, który bezpiecznie utrzymuje modele iPhone'a 12  na wszystkich wybojach i zakrętach. Solidna podstawa i klips wentylacyjny utrzymują uchwyt bezpiecznie na miejscu, a mocny moduł magnetyczny zapewnia łatwy montaż jedną ręką.* Rozpocznij swoją playlistę w orientacji pionowej i przestaw ją na poziomą obracając urządzeniem w celu nawigacji. Gdy podróż staje się długa, podłączenie jest łatwe dzięki intuicyjnemu zarządzaniu kablami, które utrzymuje kabel do ładowania w porządku, a jednocześnie jest w zasięgu ręki.

 

Ułóż w dowolnej orientacji

Ustaw swoją listę odtwarzania lub odbierz połączenie w orientacji pionowej, a następnie po prostu skręć jedną ręką w orientację poziomą, aby nawigować.

 

Współpracuje z oficjalnymi etui MagSafe

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego nowego urządzenia z serii iPhone 12 podczas podróży. Nasz magnetyczny uchwyt samochodowy jest kompatybilny z oficjalnymi etui MagSafe, dzięki czemu możesz umieścić swój telefon z etui na uchwycie.

 

Trzymaj kabel pod ręką

Utrzymuj porządek nawet podczas najdłuższych podróży. W projekcie zostało uwyzględnione zarządzanie kablami, dzięki czemu Twój kabel jest poza zasięgiem, ale zawsze w zasięgu.

 

Cechy 

 • Mocne połączenie magnetyczne utrzymuje urządzenie bezpiecznie na miejscu podczas jazdy
 • Wyświetlaj w dowolnej orientacji, aby zoptymalizować dostęp do ładowania, przesyłania strumieniowego, rozmów i nawigacji
 • Kompatybilny z oryginalnymi etui MagSafe
 • Intuicyjne zarządzanie kablami sprawia, że ​​kabel ładujący jest w zasięgu ręki

 

Specyfikacja 

 • Kompatybilność: 
  • iPhone 12 Pro Max
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12
  • iPhone 12 mini

 

*Magnetyczny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną został przetestowany pod kątem bezpiecznego mocowania do większości standardowych kratek wentylacyjnych w samochodzie. Powinieneś upewnić się, że magnetyczny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną może być bezpiecznie przymocowany do otworów wentylacyjnych Twojego pojazdu przed użyciem.

Uwaga! Ładowarka samochodowa sprzedawana osobno. 

Producent

Producent:
Belkin

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (uchwyty)

Zastosowanie:
samochód