Skontaktuj się z nami

Belkin Home Charger 20W ładowarka sieciowa USB-C (biały)

WCA003VFWH
 · 
905B98
Belkin Home Charger 20W
Belkin Home Charger Ta kompaktowa ładowarka ścienna o mocy 20 W z zasilaniem USB oznacza szybkie ładowanie urządzeń obsługujących USB-PD. Obsługuje szybkie ładowanie dla iPhone'a w celu ładowania iPhone'a 8 lub nowszego od zera do 50% w 30...

Belkin Home Charger

Ta kompaktowa ładowarka ścienna o mocy 20 W z zasilaniem USB oznacza szybkie ładowanie urządzeń obsługujących USB-PD. Obsługuje szybkie ładowanie dla iPhone'a w celu ładowania iPhone'a 8 lub nowszego od zera do 50% w 30 minut oraz innych smartfonów / tabletów z optymalną prędkością.* Ta kieszonkowa ładowarka, zaprojektowana specjalnie z myślą o podróży, z łatwością pasuje do każdego środowiska w domu lub gdy jesteś poza domem. Gwarancja na podłączony sprzęt chroni Twoje urządzenia, zapewniając dodatkowy spokój. 

 

Wspiera szybkie ładowanie dla iPhone 

Dzięki 20 W i zasilaniu USB Belkin Home Charger obsługuje szybkie ładowanie, aby naładować baterię iPhone'a od 0 do 50% w zaledwie 30 minut.

W przypadku urządzeń Samsung, Google i innych obsługiwanych w celu szybkiego/optymalnego ładowania sprawdź listę zgodności z ładowarką USB-C 20 W.*

 

Naprawdę mała

Ta kompaktowa ładowarka o wymiarach 55 x 42 mm i głębokości zaledwie 23 mm przylega płasko przy ścianie, dzięki czemu można ją łatwo umieścić za meblami lub w trudno dostępnych gniazdach. Jest również idealnie dopasowany do kieszeni lub torby, co oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do szybkiego ładowania, gdziekolwiek się wybierasz.

 

Specyfikacja

  • 41,5 x 54,2 x 23 mm
  • 20 W
  • USB-C PD
  • Ładowarka sieciowa EU*Wymaga kabla USB-C na Lightning obsługującego szybkie ładowanie dla iPhone'a 8 lub nowszego, iPada Pro 10,5 cala i iPada Pro 12,9 cala (2. generacji). Inne kable do smartfonów / tabletów są sprzedawane osobno.

Uwaga! Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy.

Producent

Producent:
Belkin

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (zasilanie)

Funkcje dodatkowe:
  • 1 x USB-C
  • ładowarka sieciowa