Skontaktuj się z nami

Beats

Szukasz najwyższej jakości dźwięku? Poznaj Beats, które sygnuje swoim nazwiskiem kultowy raper i producent muzyczny Dr Dre. Beats by Dr Dre to znakomity sprzęt, który łączy najnowsze rozwiązania technologiczne ze świetnym brzmieniem. Dowiedz się, co oferują słuchawki, które imponują nie tylko jakością dźwięku, ale też unikatowym designem.

Słuchawki Apple Beats

Oferta słuchawek Beats by Dr Dre jest niezwykle szeroka. Od tradycyjnych przewodowych słuchawek nausznych, po nowoczesne Beats Studio Buds z redukcją hałasu. Wszystkie je łączy najwyższa jakość dźwięku oraz unikalny design. Słuchawki douszne zostały zaprojektowane przez profesjonalistów branży muzycznej, dzięki czemu ich ułożenie w uchu gwarantuje najlepsze doznania muzyczne. Kolejny aspekt, który wyróżnia Beats słuchawki to niezwykle skuteczna redukcja szumu i hałasu. Ten sprzęt idealnie nadaje się do zatłoczonej komunikacji miejskiej, gdzie trudno o ciszę.

Jednocześnie wyróżnisz się z tłumu unikatowym stylem słuchawek Beats by Dr Dre Apple. Zwłaszcza jeśli wybierzesz np. model w kolorze kości słoniowej, który imponuje nie tylko odczuciami dźwiękowymi, ale też wyglądem.

Słuchawki na każdą okazję

Każdy może wybrać model dla siebie z kolekcji Beats by Dr Dre. Od tradycyjnych słuchawek nausznych przewodowych, które sprawdzą się w użytku domowym, po Beats Flex – niezastąpionych np. podczas biegania w towarzystwie ulubionej muzyki. Na trening idealne będą również Powerbeats Pro ze specjalnymi pałąkami, dzięki którym słuchawki są lekkie, komfortowe i stabilne. Ten model gwarantuje nawet 9 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu i aż 1,5 godziny działania po zaledwie 5 minutach szybkiego ładowania.

Poznaj pełną ofertę słuchawek Apple Beats i wybierz model, który najlepiej będzie pasował do twojego trybu życia. Złóż zamówienie w sklepie Cortland i ciesz się najwyższą jakością muzyki ze sprzętem z kolekcji Beats by Dr Dre.