Skontaktuj się z nami

Beats Solo Pro Wireless słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów (czarny)

MRJ62EE/A
 · 
28ECB5
Beats Solo Pro Wireless
Beats Solo Pro Wireless - słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów Inspirowane dźwiękiem Znajduj inspiracje podczas korzystania ze słuchawek bezprzewodowych Solo Pro Wireless. Dzięki dwóm trybom działania Solo Pro, czyli...
W magazynie
+
 
Cena: 1 349,00 
(1 096,75 zł bez VAT)

Beats Solo Pro Wireless - słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów

Inspirowane dźwiękiem

Znajduj inspiracje podczas korzystania ze słuchawek bezprzewodowych Solo Pro Wireless. Dzięki dwóm trybom działania Solo Pro, czyli aktywnej redukcji szumów (ANC) i trybowi kontaktu, możesz oddawać się słuchaniu muzyki tak, jak lubisz. Przy włączonym trybie Pure ANC możesz całkowicie zatopić się w dźwięku płynącym ze słuchawek Beats i oddać się twórczej pracy. Z kolei w trybie kontaktu cały czas wiesz, co dzieje się wokół Ciebie. Każdy element słuchawek Solo Pro starannie przemyślano – w tym intuicyjny sposób ich włączania i wyłączania poprzez składanie. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wyjątkową wygodę podczas długiego słuchania i jednocześnie wyróżnia się eleganckim dizajnem. A dzięki baterii wystarczającej nawet na 22 godziny odtwarzania muzyka będzie Ci zawsze towarzyszyć.

Sterowanie dźwiękiem

Słuchawki Solo Pro wyróżnia szerokie spektrum akustyczne o potężnym, wyrazistym dźwięku i idealnie zbalansowanych tonach. Wychodząc od nagradzanego brzmienia słuchawek Solo3 Wireless, inżynierowie Beats przeprojektowali i udoskonalili profil dźwięku tak, by słuchanie muzyki dostarczało jeszcze większych wrażeń. Dzięki dwóm różnym trybom słuchania możesz decydować, kiedy odciąć się od świata, a kiedy sobie o nim przypomnieć. Opracowana przez Beats technologia Pure ANC aktywnie tłumi hałas z otoczenia i wykorzystuje kalibrację sygnału w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny dźwięków. W ten sposób słuchawki dają Ci maksymalną swobodę twórczego działania i czerpania inspiracji. Nieustannie monitorują szumy otoczenia, by skutecznie je tłumić. I automatycznie dostosowują się w czasie rzeczywistym do ułożenia na głowie, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby dostarczał wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych.

Słuchawki Solo Pro stworzono tak, by idealnie pasowały do Twojego aktywnego stylu życia i sprawdzały się wszędzie tam, gdzie jesteś. Wiadomo jednak, że redukcja szumów nie zawsze jest mile widziana. Za to muzyka – jak najbardziej. Tryb kontaktu przepuszcza dźwięki z otoczenia i tła, bez żadnego uszczerbku na niewiarygodnie wysokiej jakości dźwięku. Między dwoma trybami możesz się łatwo przełączać za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu dźwięk będzie zawsze odtwarzany w sposób adekwatny do sytuacji.

Elegancja i wygoda w jednym

Podczas projektowania słuchawek skupiono się na ich ergonomice, tak by były wygodne i umożliwiały wielogodzinne słuchanie. Konstrukcję regulowanego pałąka ze szczotkowanego metalu dodatkowo wzmocniono, a przyciski sterowania zgrabnie wkomponowano w nauszniki. Dzięki temu słuchawki są wygodne w obsłudze, a jednocześnie wyróżniają się prostotą i elegancją. W efekcie uzyskano mocną, ale estetyczną konstrukcję charakteryzującą się subtelnym, wyrafinowanym dizajnem.

Mają moc, by inspirować

Opracowaliśmy pierwsze słuchawki nauszne, które włączają się i wyłączają automatycznie po rozłożeniu i złożeniu, dzięki czemu ich obsługa jest intuicyjna. Słuchawki Solo Pro mają moc, by inspirować – w trakcie normalnego użytkowania grają nawet 22 godziny przy włączonym trybie ANC lub kontaktu. Po jego wyłączeniu bateria przechodzi w tryb wydłużonej pracy i wystarcza nawet na 40 godzin. A gdy akumulator jest na wyczerpaniu, zaledwie 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 3 godziny odtwarzania1.

Swoboda kontaktu ze światem. I twórczego działania.

Łączność Bluetooth w standardzie Class 1 sprawia, że oferowane słuchawki bezprzewodowe zapewniają większy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku – gdziekolwiek się znajdziesz, będziesz w kontakcie ze światem. Przyspieszeniomierz wykrywający mowę i podwójne mikrofony kształtujące wiązkę „lokalizują” głos użytkownika i filtrują dźwięki z otoczenia, co przekłada się na znakomitą jakość połączeń telefonicznych. Zgrabnie wkomponowane nauszne elementy sterujące umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych, przełączanie utworów i regulowanie głośności prosto z nausznika. Ponadto słuchawki są zawsze gotowe do działania. Wystarczy je rozłożyć i włączyć, a same połączą się z zegarkiem Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac2.

Po prostu zapytaj Siri

Komunikacja z Twoim ulubionym osobistym asystentem jest prosta jak nigdy. By aktywować obsługę głosową, nie musisz nawet sięgać po iPhone’a, wystarczy powiedzieć „Hej, Siri”3. Słuchawki Solo Pro wykorzystują nowy, zaprojektowany przez Apple czip H1, dzięki któremu szybciej i stabilniej łączą się bezprzewodowo z Twoimi urządzeniami4.

Słuchaj w duecie.

Funkcja Audio Sharing pozwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Solo Pro na dowolne inne słuchawki Beats5 lub na słuchawki AirPods. Nie ważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu – niektórych rzeczy lepiej słucha się po prostu razem. Teraz z łatwością podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk na iPhone’a lub iPada, a każde z Was będzie mogło ustawić idealną dla siebie głośność. Wystarczy umieścić drugi zestaw słuchawek w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem. Potem wystarczy już tylko słuchać – wspólnie.

 

Cechy:

 • Aktywna redukcja szumów (ANC) tłumi hałas z otoczenia.
 • Opracowany przez Beats tryb Pure ANC dostosowuje się do dźwięków z otoczenia i ułożenia słuchawek, zachowując przy tym doskonałą jakość brzmienia.
 • W trybie kontaktu wiesz, co dzieje się wokół Ciebie podczas słuchania.
 • Zaawansowany układ akustyczny zapewnia bogate brzmienie i równoważy tony.
 • Do 22 godzin odtwarzania (do 40 godzin po wyłączeniu trybów ANC i kontaktu)1.
 • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 3 godziny odtwarzania1.
 • Słuchawki automatycznie włączają się i wyłączają, gdy użytkownik rozkłada je i składa.
 • Ergonomiczna konstrukcja zapewnia optymalną wygodę podczas wielogodzinnego słuchania.
 • Zgrabnie wkomponowane nauszne elementy sterujące do kontroli muzyki i rozmów telefonicznych oraz obsługa głosowa.
 • Bezdotykowa obsługa przy użyciu głosu dzięki funkcji „Hej, Siri”3 i szybsza łączność4 za sprawą czipu Apple H1 w słuchawkach.
 • Lepsza jakość połączeń telefonicznych i szybsze odbieranie rozmów.
 • Łączność Bluetooth w standardzie Class 1 zapewniająca większy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku.
 • Funkcja Udostępnianie dźwięku, która pozwala na bezprzewodowe udostępnianie nagrań audio, takich jak piosenki, podcasty lub ścieżki dźwiękowe, ze słuchawek Solo Pro na inne słuchawki Beats lub słuchawki AirPods5.

 

Zawartość opakowania:

 • Słuchawki bezprzewodowe Solo Pro Wireless
 • Etui podróżne
 • Przewód do ładowania z Lightning na USB-A
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna

 

Specyfikacja:

 • Format: nauszne
 • Połączenia: Bluetooth, komunikacja bezprzewodowa
 • Źródło zasilania: zasilanie z baterii
 • Baterie: akumulatorowa litowo‑jonowa
 • Wysokość: 17,9 cm
 • Masa: 267 g

 

1. Testy przeprowadzone przez Apple w sierpniu 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek Solo Pro i oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała ciągły różowy szum na poziomie 80 dB. Test ładowania 10-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Solo Pro, które ładowano przez 10 minut, a następnie odtwarzano dźwięk do momentu, gdy pierwsza ze słuchawek Solo Pro przestawała grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.
2. Wymagane jest konto w iCloud i system macOS 10.14.6, iOS 13.2, watchOS 6.0 lub nowsze wersje tych systemów.
3. Funkcja Siri może nie być dostępna we wszystkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie danych w sieci komórkowej.
4. Testy przeprowadzone przez Apple w sierpniu 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek Solo Pro i Solo3 Wireless oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS i wstępną wersją oprogramowania. Testy polegały na przesyłaniu sygnału rozmowy telefonicznej z iPhone’a do słuchawek Solo Pro i Solo3 Wireless. Wydajność zależy od ustawień urządzenia, otoczenia i wielu innych czynników.
5. Funkcja Udostępnianie dźwięku jest zgodna ze słuchawkami Solo Pro, Powerbeats Pro, Solo3 Wireless, Powerbeats3 Wireless, Beats Studio3 Wireless, BeatsX i AirPods (1. generacji i nowszymi). Działa z iPhonem 8 i nowszymi modelami oraz iPodem touch (7. generacji) z najnowszą wersją iOS, a także z iPadem Pro 12,9 cala (2. lub nowszej generacji), iPadem Pro 11 cali, iPadem Pro 10,5 cala, iPadem (5. lub nowszej generacji), iPadem Air (3. generacji) i iPadem mini (5. generacji) z najnowszą wersją iPadOS.

Producent

Producent:
Beats

Słuchawki

Rodzaj:
nauszne
Seria Beats:
Solo
Łączność:
bezprzewodowa
Kolor:
czarny

Ratyraty Santander Consumer Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland