Skontaktuj się z nami

Bang & Olufsen Beoplay M5 głośnik Bluetooth Airplay (czarny)

BeoplayM5Black
 · 
34358F
Bang & Olufsen Beoplay M5
Bang & Olufsen Beoplay M5 głośnik Bluetooth Airplay (czarny) Łączenie przestrzeni z muzyką. Głośnik multiroom łączący chłodne aluminium i ciepły materiał. Dźwięk True360, dotykowe sterowanie i stylowe opcje kolorystyczne.  ...
Dostępny na zamówienie
 
Cena: 2 799,00 
(2 275,61 zł bez VAT)

Bang & Olufsen Beoplay M5 głośnik Bluetooth Airplay (czarny)

Łączenie przestrzeni z muzyką.
Głośnik multiroom łączący chłodne aluminium i ciepły materiał. Dźwięk True360, dotykowe sterowanie i stylowe opcje kolorystyczne.

 

Wspaniała muzyka dookoła Ciebie.
Wyposażony w technologię True360 Sound, Beoplay M5 zapewnia doskonale zrównoważony dźwięk Bang & Olufsen Signature Sound w każdym kierunku. Dzięki trzem głośnikom wysokotonowym, przetwornikowi średniotonowemu i mocnemu głośnikowi niskotonowemu Beoplay M5 ma wystarczająco dużo mocy, aby wypełnić muzyką całe pomieszczenie.

 

Pozwól mu się wtopić lub wyróżnić.
Beoplay M5 to połączenie ciepłej tkaniny i chłodnego aluminium, co zapewnia oszałamiający wygląd. Osłona z tkaniny jest produkowana przez renomowanego duńskiego producenta tekstyliów Kvadrat. Wykonana jest z tkanej wełny i starannie zaprojektowana, aby poprawić akustykę.

 

Czułe przyciski dotykowe.
Aluminiowa powierzchnia ma wbudowane elementy sterujące głośnością i dotykowe przyciski. Dotknij jej, aby Beoplay M5 dołączył do innych głośników grających w Twoim domu. Przekręć ją, aby wyregulować głośność. Możesz zrobić to wszystko za pomocą smartfona, wybór należy do Ciebie.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: Chromecast lub Apple AirPlay
  • Łączność: Bluetooth
  • Model: Beoplay M5
  • Kolor: czarny 

Producent

Producent:
Bang&Olufsen

Głośniki

Ilość głośników:
1
Złącze:
  • AirPlay
  • Bluetooth
Pilot:
Kolor:
czarny

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland