Mój koszyk

Turbodopalanie dla edukacji. Supercena dla uczących się i nauczających.

Kup Maca ze zniżką edukacyjną -11%.


MacBook_Air_15-in_M2 

MacBookhero_logo_large_2x 

Dlaczego Mac jest idealny do nauki?

Odkryj niesamowite możliwości Maca. Rewelacyjne układy scalone Apple, ultraszybka pamięć masowa SSD i olśniewające wyświetlacze pozwalają zdziałać i stworzyć więcej oraz bawić się jeszcze lepiej.

Multi-Product_Mac 

 

 

icon1@2x 
Zawsze gotowy do zajęć dzięki wydajnej baterii.
icon2@2x 
Wbudowany czip Apple dla szybszej pracy.
Zasób-503@2x 
Duży wybór aplikacji Apple do twórczej i produktywnej pracy.
icon4@2x 
Zabezpieczony przed wirusami.

 

mbair_Apple_MacBook_Air_Logo_blk_052919_small_2x 

Nauka z turbodopalaniem.

MacBook Air jest smukły, lekki i zaradny. Turbodopalany czipem M1 lub M2. I działa na baterii nawet 18 godzin bez doładowywania, więc niestraszny mu nawet najbardziej wypełniony plan zajęć.

MacBook_Air_15-in_M2-1 

MacBook-Pro-logo

 

W klasie. W akademiku. Wszędzie.

MacBook Pro z czipem M2, M2 Pro lub M2 Max ma moc i wydajność, dzięki którym wszystkie zadania pójdą błyskiem. A w połączeniu z olśniewającym wyświetlaczem Liquid Retina XDR, wszystkimi niezbędnymi portami i baterią na cały dzień dostajesz wolność uczenia się, gdzie chcesz.

Multi-Product_MacBook_Pro 

Apple_Logo_iMac_Black__USEN 

Rozwesela akademik jednym z siedmiu pięknych kolorów. Z czipem Apple M1 i fantastycznym 24-calowym wyświetlaczem Retina 4,5K.

imac    

Już od Już od 7 499 zł 6 674,11 zł lub

667,41 zł/mies.

10 rat 0% RRSO 0% ze zniżką edukacyjną -11%

Sprawdź

Apple_Logo_Mac_mini_Black__USEN-1  

To mózg każdej operacji i każdego nowego zadania na studia. Samouczenie maszyn otwiera nową erę szybkości i automatyzacji analizy wideo, rozpozna­wania głosu, przetwarzania obrazu i wielu innych procesów.

mac-mini     

Już od 3 499 zł 3 114,11 zł lub

311,41 zł/mies.

10 rat 0% RRSO 0% ze zniżką edukacyjną -11%

Sprawdź

mbair_Apple_MacBook_Air_Logo_blk_052919_small_2x 
Kto oddaje ten dostaje.

MacBook Air już za 2 395 zł w usłudze wymiany sprzętu i ze zniżką edukacyjną.

MacBookAir-M2_MacBookAir-M1_Family_SCREEN 

Sprawdź
Wartość 2 395 zł dotyczy MacBook Air 13” M1 MGN63ZE/A w cenie 4899 zł przy założeniu, że Konsument skorzysta z promocji “Kto oddaje, ten dostaje. MacBook Air już za 2 995 zł w usłudze wymiany sprzętu” i z promocji “Back To School. Turbodopalanie dla edukacji. Supercena dla uczących się i nauczających.” oraz odsprzeda Organizatorowi MacBooka Air (13” 2020) Core i3-1000NG4/8GB/256GB SSD, którego wartość zostanie wyceniona przez Organizatora na 1 254 zł brutto.

MacBookhero_medium_2x 

MacBookhero_logo_large_2x 

MacBookhero_icon_large Łatwo.

MacBookhero_icon_large Wydajnie.

MacBookhero_icon_large Cudownie.
Mac to potrafi.


Mac jest wszechstronny, a jednocześnie prosty w obsłudze, bo zaprojektowano go tak, żeby był intuicyjny i wydajny.

Sprawdź

Akcesoria do Maca.

I po studiach. I do pracy.


Sprawdź

 

 

akcesoria-Mac-1-1 


ca-logo-scroll 

 
Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Credit Agricole Bank Polska S.A., dla propozycji “10 rat 0%”, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4299 zł, całkowita kwota do zapłaty 4299 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 429,90 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.08.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 07.08.2023 r. do dnia 30.09.2023. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny. Cortland Sp. z o.o. w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

Regulamin promocji „Back To School. Turbodopalanie dla edukacji. Supercena dla uczących się i nauczających.” zostanie zaktualizowany w dniu 19.09.2023 poprzez wydłużenie okresu trwania promocji określonego w §1 ust. 3 do dnia 31.10.2023 r. Zaktualizowany regulamin dostępny jest pod tym linkiem. Dotychczas obowiązujący regulamin dostępny jest pod tym linkiem.

 

Sprawdź regulamin promocji. Masz pytanie? Sprawdź odpowiedź.


1. Jak skorzystać z promocji?
  • Wybierz komputer Mac.
  • Przy opcjach zakupu dostępnych na karcie produktu wybierz odpowiednią zniżkę edukacyjną.
  • Złóż zamówienie.
  • Wypełnij formularz i prześlij do nas wymagane dokumenty na adres sklep@cortland.pl.
  • Po weryfikacji dokumentów realizujemy zamówienie i wyślemy przesyłkę.
2. Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty mogą skorzystać pracownicy instytucji edukacyjnych oraz instytucji kulturalnych prowadzących działalność edukacyjną, studenci uczelni wyższych lub uczniowie szkół ponadpodstawowych po ukończeniu 18 roku życia i nie przekraczającego 26 roku życia, a także osoby przyjęte na taką uczelnię lub do takiej szkoły w Polsce oraz rodzice studentów i uczniów uprawnieni do zakupu w imieniu swojego dziecka, które jest studentem uczelni wyższej lub uczniem szkoły ponadpodstawowej, bądź osobą przyjętą na taką uczelnię lub do takiej szkoły w Polsce, a także ma ukończone 18 lat i nie więcej niż 26 lat.

3. Czy wymagane są dodatkowe dokumenty, aby otrzymać zniżkę?

Dokumentem uprawniającym do zniżki edukacyjnej dla uczniów jest aktualna legitymacja uczniowska, dla studentów jest aktualna legitymacja studencka lub zaświadczenie o studiowaniu (np. z dziekanatu), dla pracowników instytucji edukacyjnych oraz instytucji kulturalnych prowadzących działalność edukacyjną jest legitymacja nauczycielska lub zaświadczenie z miejsca pracy, wykładowców i pracowników uczelni jest zaświadczenie z miejsca pracy.Wymagane dokumenty >

4. Czy mogę kupić sprzęt na firmę?

Osoba uprawniona do zniżki edukacyjnej może otrzymać od sprzedawcy fakturę VAT.

5. Czy mogę skorzystać z oferty więcej niż jeden raz?

Z oferty Back To School można skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo