Skontaktuj się z nami

iPod

Najpopularniejszy odtwarzacz muzyki na świecie w 3 wydaniach: iPod nano, iPod shuffle, iPod touch. iPod shuffle to wygodne rozwiązanie dla fanów fitnessu pod każdą postacią, zabierzesz go wszędzie. iPod nano najmniejszy odtwarzacz z dotykowym ekranem. 

iPod touch to nie tylko odtwarzacz - to przenośne centrum rozrywki, najbardziej zaawansowany player mp3. Najnowsze modele posiadają wbudowaną usługę Apple Music! Więcej informacji

 

 


iPod


iPod to legendarny odtwarzacz multimedialny, którego historia zaczęła się już w 2001 roku wraz z premierą iPoda Classic. Aktualnie iPod jest najpopularniejszym odtwarzaczem przenośnym na świecie. Wraz z biegiem czasu były ciągle udoskonalane i zyskały jeszcze większą funkcjonalność w smuklejszej obudowie. Dziś użytkownik może wybierać spośród trzech modeli:

  • iPod touch - najbardziej zaawansowany iPod z dostępem do aplikacji z App Store i kamerą iSight,
  • iPod nano - lekki, wyposażony w ekran Multi-touch z obsługą Podcastów, Nike+ oraz technologią Bluetooth,
  • iPod shuffle - najmniejszy w rodzinie i sprawdzający się w każdej sytuacji.

 

iPod touch

iPod touch to najbardziej zaawansowany odtwarzacz muzyczny świata, teraz z większym, 4-calowym ekranem Retina. Jeżeli szukasz urządzenia wszechstronnego, które poza odtwarzaniem ulubionej muzyki, podcastów i audiobooków umożliwi Ci oglądanie filmów, korzystanie z serwisów społecznościowych, granie w ulubione gry oraz robienie zdjęć i kręcenie filmów w Full HD, to jest on stworzony dla Ciebie.

iPod touch nie stawia ograniczeń. Model touch jest wyposażony m.in. w łączność Wi-fi, dzięki której możesz połączyć się z siecią oraz w technologię Bluetooth umożliwiającą np. podłączenie słuchawek bez konieczności korzystania z niewygodnych kabli. Dzięki dostępowi do internetu możesz korzystać z apek dostępnych w App Store oraz największego katalogu muzyki - iTunes Store - bezpośrednio z iPoda. A to tylko niewielki ułamek możliwości, które daje touch...

 

Dostępny w 5 kolorach: gwiezdna szarość, niebieski, złoty, różowy i srebrny.

 

iPod nano

Tysiące piosenek, teledysków lub filmów w smukłej i lekkiej obudowie - tylko 31 gramów!

Apple iPod nano to bardzo smukły (5,7 mm grubości) odtwarzacz multimedialny z ekranem Multi-touch, który pozwala na odtwarzanie ulubionych piosenek, oglądanie wideoklipów, czy też wideopodcastów. Poza wbudowanym ekranem iPod nano posiada przycisk Home oraz fizyczne przyciski głośności, dzięki którym w intuicyjny sposób możesz zmieniać odtwarzany utwór, regulować głośność oraz wstrzymywać i odtwarzać muzykę.

Chcesz posłuchać muzyki na bezprzewodowych głośnikach, słuchawkach lub poprzez system audio w samochodzie? Nic prostszego. Dzięki wbudowanej technologii Bluetooth 4.0 pozwoli Ci na sparowanie z wybranym urządzeniem i bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Ponadto ma wbudowane radio FM z możliwością zapamiętywania stacji oraz współpracuje z Nike+.

 

Smukła obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium dostępna w 5 kolorach: gwiezdna szarość, niebieski, złoty, różowy i srebrny.

 

iPod shuffle

Apple iPod shuffle to najbardziej mobilny odtwarzacz muzyki, który możesz mieć zawsze przy sobie. Jeżeli jesteś osobą aktywną, wykonującą dużo ruchów, nie lubisz wypchanych kieszeni lub zwyczajnie chcesz mieć swoja ulubioną muzykę zawsze przy sobie to iPod shuffle został stworzony z myślą o Tobie.

Do 15 godzin odtwarzania muzyki, setki utworów i intuicyjna obsługa. Mały i lekki odtwarzacz, który posiada 2GB pamięci na piosenki, podcasty lub audiobooki. shuffle został zaprojektowany z myślą o osobach będących w ruchu, dlatego jednym z wyróżniających go elementów jest klips, który umożliwia przymocowanie iPoda do paska, plecaka lub kieszeni. Na przednim panelu znajdziesz intuicyjny, wypukły panel sterujący, który ułatwia manewrowanie między utworami i playlistami. Brak podglądu nazwy utworu? Funkcja VoiceOver przeczyta Ci tytuł piosenki, wykonawcę lub nazwę playlisty. Mówi w 29 różnych językach i doskonale radzi sobie z tytułami piosenek w ich własnych języku, a także w języku, który sam wybierzesz.

 

Dostępny w 5 kolorach: gwiezdna szarość, niebieski, złoty, różowy i srebrny.