Skontaktuj się z nami

AppleCare Protection Plan dla MacBook Air (Intel/M1) - wersja elektroniczna

S9753ZM/A
 · 
535D5B
AppleCare Protection Plan

Realizacja rejestracji urządzenia w programie AppleCare jest możliwa jedynie w momencie złożenia zamówienia w okresie co najmniej 7 dni przed upływem obowiązywania Rocznej Ograniczonej Gwarancji Apple. Czas oczekiwania na aktywacje AppleCare może potrwać do 2 tygodni od daty zakupu. 

Do zakupu licencji wymagane jest podanie następujących danych komputera/użytkownika:
• numer seryjny urządzenia 

Dodatkowo, jeżeli inne niż dane zamawiającego:
• imię i nazwisko użytkownika/nazwa firmy
• adres
• numer telefonu
• adres e-mail 

Prosimy o przesyłanie danych podczas składania zamówienia w polu "Komentarz" - zakładka 4. Płatność i złożenie zamówienia. 

Korzystaj ze zniżek edukacyjnych na produkty Apple! W ramach zniżki możesz uzyskać 6% rabatu na zakup AppleCare! więcej informacji
Apple logo
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 999,00 
(812,20 zł bez VAT)

Opis

AppleCare Protection Plan dla MacBook Air - wersja elektroniczna

Plan ochrony AppleCare Protection Plan to wyjątkowe, zintegrowane rozwiązanie w zakresie serwisu i wsparcia. Plan przedłuża bezpłatny okres gwarancji na komputer Mac i dotyczącego go wsparcia technicznego do trzech lat od daty zakupu komputera. W ramach planu Klient może korzystać z fachowego telefonicznego wsparcia technicznego, serwisu gwarancyjnego na całym świecie, wygodnych form obsługi serwisowej, materiałów pomocniczych w sieci WWW oraz zaawansowanych narzędzi diagnostycznych.

Plan obejmuje gwarancję ważną na całym świecie, uprawniającą do nieodpłatnych części zamiennych i robocizny. Naprawy będą wykonywane przy użyciu oryginalnych części Apple, przez serwisy autoryzowane przez Apple. Cortland posiada autoryzowany serwis Apple, który wykonuje naprawy sprzętu podlegającemu AppleCare Protection Plan.


Więcej informacji na stronie producenta.

Cechy

Producent

Producent:
Apple

Gwarancja

Okres:
do 3 lat

Zapytaj o produkt

Raty/Leasing

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland