Skontaktuj się z nami

AppleCare Protection Plan dla iPad - wersja elektroniczna

S4518ZM/A
 · 
7F90A3
AppleCare Protection Plan

Realizacja rejestracji urządzenia w programie AppleCare jest możliwa jedynie w momencie złożenia zamówienia w okresie co najmniej 7 dni przed upływem obowiązywania Rocznej Ograniczonej Gwarancji Apple. Czas oczekiwania na aktywacje AppleCare może potrwać do 2 tygodni od daty zakupu. 

Do zakupu licencji wymagane jest podanie następujących danych komputera/użytkownika:
• numer seryjny urządzenia 

Dodatkowo, jeżeli inne niż dane zamawiającego:
• imię i nazwisko użytkownika/nazwa firmy
• adres
• numer telefonu
• adres e-mail 

Prosimy o przesyłanie danych podczas składania zamówienia w polu "Komentarz" - zakładka 4. Płatność i złożenie zamówienia. 

Korzystaj ze zniżek edukacyjnych na produkty Apple! W ramach zniżki możesz uzyskać 6% rabatu na zakup AppleCare! więcej informacji
Apple logo
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 449,00 
(365,04 zł bez VAT)

AppleCare Protection Plan dla iPada - wersja elektroniczna

Przez 2 lata od zakupu iPada AppleCare Protection Plan zapewnia bezpośredni dostęp pod jednym adresem do ekspertów nagradzanego telefonicznego wsparcia technicznego Apple, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące iPada. Plan wydłuża też gwarancję (obejmującą części i robociznę) na iPada, jego baterię i dołączone akcesoria.

Ponieważ Apple jest producentem sprzętu, systemu operacyjnego i wielu aplikacji, produkty Apple są prawdziwie zintegrowanymi systemami. Tylko plan ochrony AppleCare Protection Plan zapewnia kompleksowy serwis i wsparcie ekspertów Apple, pozwalając na rozwiązanie większości problemów w trakcie jednej rozmowy telefonicznej.

Każdy iPad objęty jest bezpłatnym telefonicznym wsparciem technicznym przez okres 90 dni od daty zakupu oraz roczną ograniczoną gwarancją. Wykupując plan ubezpieczeniowy AppleCare Protection Plan, możesz wydłużyć okres ochrony serwisowej do dwóch lat od daty zakupu iPada. Masz wówczas do dyspozycji doskonałe telefoniczne wsparcie techniczne świadczone przez ekspertów Apple. Dzwoń tak często, jak zechcesz, a odpowiemy na Twoje pytania. A jeśli niezbędna będzie naprawa, oferujemy dogodne opcje serwisowe.

Cortland posiada autoryzowany serwis Apple, który wykonuje naprawy sprzętu podlegającemu AppleCare Protection Plan.

 

Co jest objęte ochroną

Plan ubezpieczeniowy AppleCare Protection Plan zapewnia gwarancję naprawy lub wymiany, która obejmuje zarówno koszty robocizny, jak i części, realizowaną przez autoryzowanych techników Apple. Ochrona serwisowa obejmuje następujące elementy:

  • iPad
  • Bateria
  • Urządzenie Time Capsule lub AirPort
  • Dołączony przewód USB i zasilacz

Więcej informacji na stronie producenta.