Skontaktuj się z nami

Apple zasilacz MagSafe 2 45W do MacBooka Air

MD592Z/A
 · 
89DEDF
Apple zasilacz MagSafe 2 o mocy 45 W
Skorzystaj z dodatkowego zasilacza w domu lub w pracy. Nowatorski zasilacz AC firmy Apple jest teraz jeszcze bardziej przenośny, a zaprojektowany został specjalnie dla MacBooka Air z gniazdem zasilania MagSafe 2. Zasilacz MagSafe 2 o mocy 45 W...
Apple logo
Dostępny
Dostępny w salonie w Gdańsku (Alchemia).
W magazynie
+
 
Cena: 399,00 
(324,39 zł bez VAT)
Do porównania
Apple zasilacz MagSafe 2 o mocy 45 W -50 zł
+
399,00  Cena: 349,00 
  • Produkt z Outletu
  • Dostawa: 0zł
Apple zasilacz MagSafe 2 o mocy 45 W dla MacBooka Air - outlet
Kod producenta: MD592Z/A/zwr  ·  Kod Cortland: 74DB2F

Skorzystaj z dodatkowego zasilacza w domu lub w pracy. Nowatorski zasilacz AC firmy Apple jest teraz jeszcze bardziej przenośny, a zaprojektowany został specjalnie dla MacBooka Air z gniazdem zasilania MagSafe 2.

Zasilacz MagSafe 2 o mocy 45 W wyposażony jest w magnetyczne złącze zasilania, dlatego gdy ktoś zaczepi lub potknie się o kabel, ten rozłącza się, nie pociągając za sobą Twojego MacBooka Air. Pomaga też zabezpieczyć kable przed zniszczeniem lub zużyciem. Ponadto magnetyczne złącze zasilania ułatwia szybkie i bezpieczne podłączenie wtyczki do komputera.

Po podłączeniu zapali się dioda LED położona w górnej części złącza zasilania. Dioda świecąca na żółto oznacza ładowanie notebooka, a kolor zielony wskazuje, że komputer został w pełni naładowany. Z zasilaczem dostarczany jest przewód zasilający, który maksymalnie zwiększa długość przewodu, natomiast wtyczka do gniazda ściennego (również w zestawie) umożliwia jeszcze łatwiejsze i lżejsze podróżowanie.

Zasilacz jest doskonałym towarzyszem podróży — dzięki sprytnej konstrukcji można starannie owinąć wokół niego kabel prądu stałego, aby nie plątał się w czasie przechowywania.

Za pomocą zasilacza można ładować baterię litowo-polimerową, gdy komputer jest wyłączony, włączony lub znajduje się w trybie uśpienia. Zasila on komputer również podczas pracy bez baterii.

Zgodny tylko z MacBookiem Air z gniazdem zasilania MagSafe 2.

Producent

Producent:
Apple