Skontaktuj się z nami

Apple Smart Cover nakładka do iPad mini (5. generacji) (nordycki błękit)

MX4T2ZM/A
 · 
839EC8
Apple Smart Cover
Apple Smart Cover nakładka do iPad mini (5. generacji) Smukła i minimalistyczna. Lekka i wytrzymała nakładka Smart Cover chroni ekran iPada, ale nie przykrywa tylnej, aluminiowej części jego obudowy. Dzięki temu iPad wciąż doskonale...
Apple logo
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 199,00    -40%
Cena: 119,40 
(97,07 zł bez VAT)

Apple Smart Cover nakładka do iPad mini (5. generacji)

Smukła i minimalistyczna.

Lekka i wytrzymała nakładka Smart Cover chroni ekran iPada, ale nie przykrywa tylnej, aluminiowej części jego obudowy. Dzięki temu iPad wciąż doskonale wygląda i świetnie leży w dłoniach – tyle że jest lepiej chroniony.

Wykonana z poliuretanu.

Nakładka Smart Cover jest wykonana z poliuretanu. Ma też miękką, dopasowaną kolorystycznie podszewkę z mikrofibry, która utrzymuje ekran w czystości.

Połączenie magnetyczne.

Nakładka jest idealnie dopasowana i stabilnie przylega do iPada dzięki magnetycznemu zawiasowi, który wyrównuje jej ustawienie względem urządzenia.

Podstawka do pisania.

Nakładka Smart Cover pełni też funkcję podstawki do pisania. Jeśli chcesz coś napisać, złóż ją i oprzyj iPada pod wygodnym kątem.

Budzenie po otwarciu. Usypianie po zamknięciu.

Gdy otworzysz nakładkę Smart Cover, iPad natychmiast się obudzi. Gdy ją zamkniesz, automatycznie przejdzie w tryb uśpienia.

Podstawka do rozmów FaceTime i oglądania filmów.

Nakładkę Smart Cover można złożyć w taki sposób, aby zmieniła się w idealną podstawkę, kiedy chcesz porozmawiać przez FaceTime albo obejrzeć film.

 

Zawartość opakowania:

  • Nakładka Smart Cover

Producent

Producent:
Apple

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (etui)

Przeznaczenie:
  • iPad mini (5. generacji)
Materiał:
poliuretan
Rodzaj:
  • nakładka
Kolor dominujący:
  • niebieski