Skontaktuj się z nami

Apple Smart Battery Case etui z baterią do iPhone Xs (czarny)

MRXK2ZM/A
 · 
677D91
Apple Smart Battery Case
Apple Smart Battery Case - etui z baterią do iPhone Xs iPhone XS z etui Smart Battery Case działa dłużej bez doładowywania i jest lepiej zabezpieczony. Wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodatkowo zabezpiecza urządzenie. A idealnie...
Apple logo
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 619,00 
(503,25 zł bez VAT)

Apple Smart Battery Case - etui z baterią do iPhone Xs

iPhone XS z etui Smart Battery Case działa dłużej bez doładowywania i jest lepiej zabezpieczony. Wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodatkowo zabezpiecza urządzenie. A idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że iPhone świetnie leży w dłoni. Zawias z miękkiego elastomeru ułatwia zakładanie i zdejmowanie etui.

Etui Smart Battery Case jest zgodne z ładowarkami, które mają certyfikat Qi. Możesz jednocześnie ładować swojego iPhone’a i etui z baterią, aby rozmawiać dłużej, nawet przez 33 godziny, korzystać z internetu nawet przez 21 godzin oraz jeszcze dłużej odtwarzać dźwięk i wideo*. Po założeniu etui Smart Battery Case poziom naładowania inteligentnej baterii wyświetla się na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum powiadomień. Dlatego zawsze wiesz, ile energii zostało Ci do wykorzystania.

Etui można ładować jeszcze szybciej za pomocą ładowarek zgodnych ze standardem USB‑PD. Obsługuje ono także akcesoria Lightning, takie jak słuchawki EarPods ze złączem Lightning (dostarczane razem z iPhonem) lub przejściówka z Lightning na cyfrowe AV (sprzedawana oddzielnie).

 

Cechy:

  • Produkt zaprojektowany przez Apple
  • Czas rozmowy: do 33 godzin*
  • Czas pracy w internecie: do 21 godzin*
  • Czas odtwarzania wideo: do 25 godzin*

 

Zawartość opakowania:

  • Etui Smart Battery Case do iPhone’a XS

 

*Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2018 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach iPhone’a XS i oprogramowania, w połączeniu z przedprodukcyjnymi egzemplarzami etui Smart Battery Case na iPhone’a XS i przedprodukcyjną wersją oprogramowania. Testy czasu rozmowy prowadzono w sieci Voice over LTE (VoLTE). Testy pracy w internecie prowadzone były w sieciach LTE i Wi-Fi przy wykorzystaniu serwera WWW specjalnie przeznaczonego do tego celu i polegały na przeglądaniu kopii 20 popularnych stron WWW oraz odbieraniu poczty raz na godzinę. Testy odtwarzania wideo polegały na wielokrotnym odtwarzaniu filmu o długości 2 godzin 23 minut zakupionego w iTunes Store. Obowiązywały ustawienia domyślne z następującymi wyjątkami: interfejs Bluetooth był skojarzony w parę ze słuchawkami; interfejs Wi-Fi był połączony z siecią podczas wszystkich testów z wyjątkiem testu pracy w internecie w sieci LTE; funkcja Wi-Fi Pytaj, czy łączyć, a także funkcje Jasność automatyczna i True Tone były wyłączone. Deklarowane czasy pracy przy zasilaniu z baterii zakładają określoną konfigurację sieci i inne czynniki; rzeczywiste wyniki mogą być inne.

Producent

Producent:
Apple

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (etui)

Przeznaczenie:
  • iPhone Xs
Rodzaj:
  • etui z baterią
Kolor dominujący:
  • czarny

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland