Skontaktuj się z nami

Apple Silicone Case z MagSafe do iPhone 12 mini (cypryjska zieleń)

MHKR3ZM/A
 · 
B49C33
Apple Silicone Case
Apple Silicone Case z MagSafe do iPhone 12 mini Zaprojektowane przez Apple silikonowe etui z MagSafe jest doskonałym dopełnieniem iPhone’a 12 mini i świetnie chroni urządzenie. Idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że...

Apple Silicone Case z MagSafe do iPhone 12 mini

Zaprojektowane przez Apple silikonowe etui z MagSafe jest doskonałym dopełnieniem iPhone’a 12 mini i świetnie chroni urządzenie.

Idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. A wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodatkowo go chroni.

Wbudowane magnesy, idealnie dopasowane do Phone’a 12 mini, pozwalają innym akcesoriom przylgnąć i odczepić się jak za sprawą czarów. Dzięki idealnie dopasowanym magnesom ładowanie bezprzewodowe jest szybsze i prostsze niż kiedykolwiek. I nie trzeba zdejmować etui do ładowania. Wystarczy połączyć iPhone’a w etui z ładowarką MagSafe lub położyć go na ładowarce z certyfikatem Qi.

To etui, jak każde zaprojektowane przez Apple, przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji. Dzięki temu nie tylko świetnie wygląda, ale też skutecznie chroni iPhone’a przed uderzeniami i zadrapaniami.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność
    • iPhone 12 mini
  • Materiał: silikon

 

Producent

Producent:
Apple

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (etui)

Przeznaczenie:
  • iPhone 12 mini
Materiał:
silikon
Rodzaj:
  • etui
Kolor dominujący:
  • zielony