Skontaktuj się z nami

Apple przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB aparatu

MD821ZM/A
 · 
0BA5D9
Apple przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB
Przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB marki Apple Za pomocą tej przejściówki można importować zdjęcia i nagrania wideo z aparatu cyfrowego do iPada z wyświetlaczem Retina lub iPada mini ze złączem Lightning....
Apple logo
W magazynie
+
 
Cena: 149,00 
(121,14 zł bez VAT)
Do porównania

Przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB marki Apple


Za pomocą tej przejściówki można importować zdjęcia i nagrania wideo z aparatu cyfrowego do iPada z wyświetlaczem Retina lub iPada mini ze złączem Lightning. Przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB aparatu obsługuje standardowe formaty zdjęć, w tym JPEG i RAW, oraz formaty wideo SD i HD, w tym H.264 i MPEG-4.

Przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB aparatu sprawia, że pobieranie zdjęć i nagrań wideo z aparatu cyfrowego do iPada z wyświetlaczem Retina lub iPada mini jest niezwykle proste. A Ty możesz dzięki temu oglądać wszystko na wspaniałym wyświetlaczu iPada i udostępniać rodzinie oraz znajomym.

Po włożeniu karty SD do czytnika iPad automatycznie otwiera aplikację Zdjęcia. Stąd możesz wybrać zdjęcia i nagrania wideo do zaimportowania, które iPad następnie pogrupuje w albumy. Podczas synchronizowania iPada z komputerem PC lub Mac zdjęcia i nagrania wideo znajdujące się na iPadzie są dodawane do biblioteki zdjęć komputera.

Przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB aparatu obsługuje standardowe formaty zdjęć, w tym JPEG i RAW, oraz formaty wideo SD i HD, w tym H.264 i MPEG-4.

Kompatybilność:

  • iPad 4. generacji
  • iPad mini

Zawartość opakowania:

  • Przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB aparatu

Kable i przejściówki

Przeznaczenie:
transfer danych
Złącze 1:
  • Lightning
Złącze 2:
  • USB-A 2.0