Skontaktuj się z nami

Apple przejściówka ze złącza Lightning na VGA

MD825ZM/A
 · 
DD577C
Przejściówka ze złącza Lightning na VGA marki Apple Przejściówka ze złącza Lightning na VGA umożliwia reprodukcję obrazu w jakości HD do 720p z ekranu iPada z wyświetlaczem Retina, iPada mini, iPhone'a 5 oraz iPoda touch (5....
Apple logo
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 299,00    -70%
Cena: 89,70 
(72,93 zł bez VAT)
Do porównania

Przejściówka ze złącza Lightning na VGA marki Apple


Przejściówka ze złącza Lightning na VGA umożliwia reprodukcję obrazu w jakości HD do 720p z ekranu iPada z wyświetlaczem Retina, iPada mini, iPhone'a 5 oraz iPoda touch (5. generacji) ze złączem Lightning — aplikacji, prezentacji, stron WWW i innych treści — na ekranie telewizora, wyświetlacza, projektora lub innego zgodnego urządzenia z wejściem VGA. Reprodukcja wideo możliwa jest na wszystkich zgodnych urządzeniach.

Podłącz swoje urządzenie ze złączem Lightning do telewizora, projektora lub innego urządzenia z wejściem VGA i oglądaj na dużym ekranie wideo w rozdzielczości do 1080p. Wyjście wideo obsługuje rozdzielczość do 1080p dla iPada mini, iPada z wyświetlaczem Retina, iPhone'a 5 oraz iPoda touch (5. generacji).

Przejściówka ze złącza Lightning na VGA umożliwia podłączenie iPada z wyświetlaczem Retina, iPada mini, iPhone'a 5 lub iPoda touch (5. generacji) przez złącze Lightning do projektora lub wyświetlacza wyposażonego w wejście VGA.

Zawartość opakowania
  • Przejściówka ze złącza Lightning na VGA

Producent

Producent:
Apple

Kable i przejściówki

Przeznaczenie:
video
Złącze 1:
  • Lightning
Złącze 2:
  • VGA