Skontaktuj się z nami

Apple przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV HDMI

MD826ZM/A
 · 
8339FA
Apple przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV HDMI
Apple przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV HDMI Przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV umożliwia reprodukcję obrazu z ekranu urządzeń iOS ze złączem Lightning (iPad, iPhone, iPod) — aplikacji,...
Apple logo
W magazynie
+
 
Cena: 229,00 
(186,18 zł bez VAT)

Apple przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV HDMI


Przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV umożliwia reprodukcję obrazu z ekranu urządzeń iOS ze złączem Lightning (iPad, iPhone, iPod) — aplikacji, prezentacji, stron WWW i innych treści — na ekranie telewizora HD lub dowolnego monitora z wejściem HDMI, w maksymalnej rozdzielczości HD 1080p (filmy odtwarzane są w rozdzielczości maksymalnej 720p).

Podłącz iPada, iPoda lub iPhone'a ze złączem Lightning do telewizora HD lub dowolnego monitora z wejściem HDMI i oglądaj pokazy slajdów lub filmy na dużym ekranie w rozdzielczości do 720p.

Za pomocą przejściówki ze złącza Lightning na cyfrowe AV można przesyłać dzwięk cyfrowy do urządzeń umożliwiających jego odtwarzanie.

Podłącz przejściówkę ze złącza Lightning na cyfrowe AV do urządzenia za pomocą złącza Lightning oraz do urządzeń z wejściem HDMI przez przewód HDMI (sprzedawany osobno).

Drugie złącze Lightning wbudowane w przejściówkę HDMI umożliwia ładowanie i synchronizację urządzenia podłączonego do innego urządzenia z wejściem HDMI.

 

Zawartość opakowania:
  • Przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV

Producent

Producent:
Apple

Kable i przejściówki

Złącze 1:
Lightning
Złącze 2:
  • AV