Back To School | Rabaty EDU: do 11% lub 6% i AirPodsy za 1zł do MacBooków, 6% na iPady. Sprawdź >>
Skontaktuj się z nami

Filtry

Kolor obudowy
Wielkość pamięci

iPhone Xs

iPhone Xs wyróżnia się wyświetlaczem OLED Multi-Touch o przekątnej 5,8 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia, co zapewnia przyjemne oglądanie filmów i zdjęć. Rozdzielczość 2436 na 1125 pikseli przy 458 pikselach na cal iPhone’a Xs pozwala na robienie najwyższej jakości zdjęć, które pozwolą uchwycić w kadrze najciekawsze momenty z przyjaciółmi czy piękne krajobrazy.

Wydajność

iPhone Xs parametry to m.in. wyświetlacz Super Retina, pokazujący obrazy w jakości HDR. System dwóch aparatów dzięki szybszej matrycy zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów, redukcję szumów w słabo oświetlonych miejscach, lepszą jakość obrazu, a portrety z funkcją kontroli głębi ostrości są jeszcze bardziej spektakularnie. Mocne szkło, obręcze wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej i piękne wykończenie w 3 odcieniach - złotym, gwiezdnej szarości i srebrnym, zapewniają piękny design. Dzięki Face ID możesz jednym spojrzeniem odblokować iPhone’a, logować się do aplikacji czy płacić np. z Apple Pay. Inteligentny czip Bionic i 8-rdzeniowy system Neural Engine Nowej Generacji zapewniają jeszcze milsze delektowanie się rozszerzoną rzeczywistością. Dzięki technologii 4G LTE Advanced iPhone Xs zapewnia niesamowitą szybkość pobierania, a wideo pozwoli Ci robić filmy, dokumentujące najważniejsze wydarzenia życia.

Niska cena iPhone iPhone XS 2020

Czy wiesz, że iPhone Xs cena zaczyna się już od 3000 zł? iPhone XS 64 GB pozwoli Ci się cieszyć doskonale znanymi aplikacjami iOS, ulubionymi filmami i utworami online oraz rozrywką w Internecie. Osoby pasjonujące się fotografią, które nie chcą się ograniczać w robieniu zdjęć powinny wybrać iPhone XS 128 GB, który zapewni duży zapas miejsca na zdjęcia, filmy czy ulubioną muzykę. Zwolennicy ściągania ulubionych utworów czy filmów oraz pasjonaci fotografii powinni wybrać iPhone XS 256 GB, który pozwoli im robić zdjęcia i kręcić filmy na miarę najlepszych reżyserów szklanego ekranu, bez obawy o wolne miejsce na urządzeniu. Wybierając preferowany iPhone Xs cena zyskamy o 30 minut wydajniejszą baterię w porównaniu z iPhonem X. Trzy konfiguracje: iPhone Xs 64 GB, iPhone XS 128 GB i iPhone XS 256 GB wyróżniają się wodoodpornością do głębokości 2 m do 30 minut, co znaczy, że nie musimy się obawiać kontaktu telefonu z wodą np. podczas biegu brzegiem plaży podczas wakacji. iPhone Xs parametry zapewniają intuicyjne i komfortowe użytkowanie. Przydatne aplikacje iOS, które pobierzesz z App Store zapewnią Ci rozrywkę, pomogą uprawiać sport czy się uczyć oraz będą wspierać Cię podczas zawodowych zadań. iPhone Xs cechuje się konstrukcją wykonaną ze szkła i stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość wspieraną przez najwyższe parametry wyprodukowane w Cupertino. iPhone Xs dostarcza najważniejsze funkcje i aplikacje Apple, będąc jednocześnie jednym z najtańszych iPhone’ów na rynku!