Back To School | Rabaty EDU: do 11% lub 6% i AirPodsy za 1zł do MacBooków, 6% na iPady. Sprawdź >>
Skontaktuj się z nami

iPhone Xs Max

Gwiazda wielkiego ekranu o przekątnej 6,5 cala zapewni Ci niesamowite doznania na jeszcze większą skalę dzięki wyświetlaczowi Super Retina HD. iPhone XS Max cechuje się szybszym Face ID, systemem dwóch aparatów oraz nagrywaniem wideo 4K z częstością 24 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s. iPhone XS Max zapewnia większe wrażenia za sprawą dużego ekranu i palety przydatnych funkcji, które zapewniają Ci komfort w każdej sytuacji.    

Brak produktów w tej sekcji

iPhone XS Max - większa wydajność prosto od gwiazdy dużego formatu

Gigantyczny wyświetlacz Apple iPhone XS Max o przekątnej 6,5 cala zapewnia świetne i intuicyjne użytkowanie na jeszcze większą skalę. Super Retina i obrazy wyświetlane w technologii HDR są gwarancją naturalnych czerni i wiernie odwzorowanych kolorów. Dzięki potężnemu czipowi A12 Bionic zapewniającemu płynność i szybkość, zyskujesz do 50% szybszą grafikę i do 50% mniej zużywanej energii. Jaka jest iPhone Xs Max specyfikacja, która urzeka milionów konsumentów na całym świecie? Dwa tylne aparaty 12 MP z 2 razy szybszą matrycą i trybem portretowym z funkcją kontroli głębi ostrości, sprawią, że dzięki nim wydobędziesz więcej szczegółów ze zdjęć i uzyskasz lepszą jakość obrazu. Unowocześnione Face ID umożliwi Ci płatności, logowanie się do aplikacji i odblokowywanie za pomocą twarzy. Dzięki technologii 4G LTE Advanced zyskasz niesamowitą szybkość pobierania.

Niska cena iPhone iPhone XS Max 2020

Czy wiesz, że iPhone Xs Max cena to wszystkie najlepsze funkcje iPhone’a już od 5199 zł brutto? iPhone Xs Max cena zależy od pojemności, z jaką kupimy ulubionego iPhone’a. Podstawowa wersja - iPhone XS 64 GB będzie idealnym wyborem do codziennego użytkowania. iPhone nie zawiedzie nas podczas codziennej pracy z ulubionymi aplikacjami do słuchania muzyki, oglądania filmów, nauki czy uprawiania sportu. iPhone XS 256 GB to propozycja dla użytkowników, którzy nie chcą martwić się o stan pamięci w swoim urządzeniu, robiąc dużą ilość zdjęć z najlepszych momentów w życiu. Z kolei iPhone XS 512 GB to model, który będzie manifestem prawdziwej wolności z Apple w tle. Pozwoli Ci na kolekcjonowanie najlepszych momentów z życia w formie zdjęć, ściąganie ulubionych utworów czy filmów na telefon, którymi możesz podzielić się z najbliższymi. Bez względu na wybór pojemności - iPhone Xs Max 64 GB, iPhone XS 256 GB czy iPhone XS 512 GB zyskasz ulubionego iPhone’a, stworzonego do zapewniania Ci komfortu w każdej sytuacji - zarówno w domu, jak i pracy. iPhone Xs Max specyfikacja pozwoli Ci czuć się swobodnie bez obaw o stan baterii, płynność urządzenia czy dostęp do praktycznych aplikacji. Apple iPhone XS Max posiada do 1,5 godziny wydajniejszą baterię w porównaniu z iPhonem X, która zapewnia do 13 godzin pracy z Safari, do 25 godzin rozmowy czy do 15 godzin odtwarzania wideo. Dzięki szybkiemu ładowaniu, naładujesz iPhone XS Max do 50% w 30 minut. iPhone Xs Max dostępny jest w trzech kolorach: złotym, białym i czarnym, dzięki czemu dopasujesz go do własnego stylu. Apple iPhone XS Max wyróżnia się wodoodpornością do głębokości 2 m przez 30 minut, co pozwoli Ci na zabezpieczenie ulubionego sprzętu podczas relaksu na plaży.