Skontaktuj się z nami

Filtry

Kolor obudowy
Wielkość pamięci

iPhone Xr

Szukasz wydajnego iPhone’a w przystępnej cenie? Poznaj model Xr, który nie ustępuje możliwościami najnowszym generacjom smartfonów od Apple. iPhone Xr to idealny telefon jako pierwszy iPhone, a także doskonały sprzęt do robienia zdjęć i nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości.

Co kryje w sobie iPhone Xr?

Za wydajność na wysokim poziomie odpowiada czip A12 Bionic. Z tym procesorem bez trudu uruchomisz nawet wymagające aplikacje i płynnie możesz spędzać czas na biciu rekordów w ulubione gry. Dzięki przestronnej pamięci nie musisz wybierać między aplikacjami, które chcesz zainstalować na swoim iPhonie Xr.

    Ten model dostępny jest w dwóch wariantach pamięci wewnętrznej:
  • iPhone Xr 64 GB,
  • iPhone Xr 128 GB.

Na jednym ładowaniu z urządzenia możesz korzystać nieprzerwanie przez 16 godzin odtwarzania wideo za sprawą pojemnej baterii. Jak każdy iPhone, model Xr wyróżnia się również najwyższym standardem bezpieczeństwa. Szyfrowanie danych sprawia, że możesz bez obaw wykorzystywać iPhone’a do płatności z Apple Pay, wysyłać szyfrowane wiadomości na iMessage czy zamieszczać pliki w iCloud. Dostępu do urządzenia strzeże czytnik linii papilarnych Touch ID oraz niezawodny system rozpoznawania twarzy Face ID. iPhone Xr to również wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy kontakt z wilgocią. Obudowa wykonana jest z niezwykle solidnego aluminium lotniczego, a ekran chroniony jest szkłem odpornym na zarysowania. Dla lepszego efektu wizualnego, warstwa szkła znajduje się również na tylnej obudowie. Całość jest niezwykle szczelna. iPhone Xr jest wodoodporny do głębokości 1 metra przez 30 minut. Nie dopuszcza do swojego wnętrza także pyłu, zatem doskonale sprawdza się jako narzędzie specjalistów wielu wymagających branż.

Poznaj jakość zdjęć z efektownym aparatem oraz wyświetlaczem Liquid Retina HD

Apple iPhone Xr wyposażony w aparat 12MP z optyczną stabilizacją obrazu. iPhone Xr to również idealny telefon do robienia efektownych selfie. Za fantastyczną jakość odpowiada tryb portretowy, który sam dobiera ustawienia oświetlenia, a także posiada wiele efektownych trybów. Możesz własnoręcznie ustawiać ostrość, a obiektyw bezbłędnie wychwyci w kadrze każdą twarz. To wszystko wspierane jest przez inteligentny system HDR.

Równie okazale prezentują się możliwości nagrywania wideo. iPhone Xr potrafi filmować w rozdzielczości 4K z częstością do 60 kl./s. Za płynną jakość odpowiada niezawodny stabilizator obrazu, a wrażenie wyjątkowych ujęć możesz spotęgować dzięki trybowi zwolnionego tempa.

Efekty fotografowania i nagrywania możesz obejrzeć na przestronnym wyświetlaczu 6,1 cala Liquid Retina HD. Ekran wykonano w technologii IPS, dzięki czemu imponuje głębią barw oraz kontrastem. Szeroka gama kolorów to kolejny atut iPhone’a Xr. Wszystkie je możesz podziwiać w każdych warunkach dzięki jasności maksymalnej 625 nitów.

Poczuj pełnię możliwości iPhone’a Xr i zamów swój model w jednym z sześciu dostępnych wariantów kolorystycznych w sklepie Cortland.