Skontaktuj się z nami

Filtry

Kolor obudowy
Wielkość pamięci

iPhone SE

Postaw na jakość w niewygórowanej cenie, czyli iPhone’a SE. Jeden z najbardziej kompaktowych smartfonów od Apple gwarantuje ci najwyższą jakość. Poznaj wysoki standard bezpieczeństwa danych, korzystaj z wytrzymałej baterii i ciesz się ochroną solidnej obudowy iPhone’a SE.

Cena: 2 198,99 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple iPhone SE 64GB (biały)
Kod producenta: MHGQ3PM/A  ·  Kod Cortland: A723B7
Cena: 2 198,99 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple iPhone SE 64GB (czarny)
Kod producenta: MHGP3PM/A  ·  Kod Cortland: 42157E
Cena: 2 198,99 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple iPhone SE 64GB (PRODUCT)RED
Kod producenta: MHGR3PM/A  ·  Kod Cortland: DCCB90
Cena: 2 449,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple iPhone SE 128GB (PRODUCT)RED
Kod producenta: MHGV3PM/A  ·  Kod Cortland: C864E6
Cena: 2 449,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple iPhone SE 128GB (biały)
Kod producenta: MHGU3PM/A  ·  Kod Cortland: 2D1F99
Cena: 2 449,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple iPhone SE 128GB (czarny)
Kod producenta: MHGT3PM/A  ·  Kod Cortland: 3601B9

Mały iPhone z wielką mocą - poznaj iPhone’a SE

Chociaż iPhone SE z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala należy do najmniejszych smartfonów Apple, jego możliwości znacznie przerastają rozmiar. Za płynne działanie aplikacji odpowiada czip A13 Bionic, czyli procesor, który odpowiadał za wydajność iPhone’a 11 Pro. Model SE bez trudu umożliwi granie w najnowsze tytuły oraz korzystanie z aplikacji AR. A to wszystko przez 13 godzin na jednym ładowaniu wytrzymałej baterii. Potem wystarczy zaledwie 30 minut ładowania w trybie szybkim, żeby uzyskać 50% pojemności akumulatora.

  Pod względem pamięci wewnętrznej, możesz wybrać między trzema wariantami:
 • iPhone SE 64 GB,
 • iPhone SE 128 GB,
 • iPhone SE 256 GB.

Jak każdy iPhone, model SE słynie również z wysokich standardów bezpieczeństwa. Szyfrowanie danych jest na najwyższym poziomie, a dostępu do urządzenia strzeże czytnik linii papilarnych Touch ID. Dzięki temu możesz bez obaw wykorzystywać iPhone’a do płatności z Apple Pay, wysyłać szyfrowane wiadomości na iMessage czy mieszcząc pliki w iCloud. iPhone SE wyróżnia się także ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa wykonana jest z niezwykle solidnego aluminium lotniczego, a ekran chroniony jest szkłem odpornym na zarysowania. Dla lepszego efektu wizualnego, warstwa szkła znajduje się również na tylnej obudowie. Całość jest niezwykle szczelna. iPhone SE jest wodoodporny do głębokości 1 metra przez 30 minut. Niestraszny jest mu również pył.

Rób znakomite zdjęcia i podziwiaj efekty na wyświetlaczu Retina HD

Jakość obrazu oraz rozbudowane możliwości aparatu to kolejny wyróżnik, który od lat cechuje każdego iPhone’a. W modelu SE zamontowano wyświetlacz Retina HD, który na ekranie 4,7 cala gwarantuje znakomitą jakość obrazu. iPhone SE posiada obiektyw szerokokątny, który potrafi uchwycić zarówno imponującą panoramę, jak i zdjęcia, na których liczy się każdy detal. Wrażenie robi zwłaszcza tryb portretowy, dzięki któremu możemy artystycznie rozmyć tło i wyostrzyć pierwszy plan, także w trybie selfie. iPhone SE pozwala na wiele zabawy oświetleniem. Możesz wybrać jeden z gotowych efektów lub samemu ustawić ekspozycję.

Na uwagę zasługuje również inteligentny HDR nowej generacji, który zadba o optymalną scenerię oraz światło. System bez trudu rozpozna twarz w kadrze i dostosuje kluczowe ustawienia, aby zagwarantować najlepszy efekt. Nie można zapomnieć też o trybie wideo. Tym kompaktowym smartfonem możesz nagrywać w rozdzielczości 4K, tworząc niezapomniane filmy w profesjonalnej jakości. O płynny obraz zadba znakomity system stabilizacji obrazu.

Wybierz już teraz iPhone’a SE, który dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym oraz białym. Złóż zamówienie w sklepie Cortland i ciesz się wszystkimi możliwościami kompaktowego iPhone’a SE.