Skontaktuj się z nami

Filtry

Kolor obudowy
Wielkość pamięci

iPhone 12

Dwunasta generacja iPhone’a wprowadza nowy wymiar prędkości internetu w 5G, a także jeszcze bardziej zwiększa wydajność, żeby sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom. Zobacz co nowego przygotowało Apple w iPhonie 12 i wybierz swój smartfon w sklepie Cortland.

 

Dobierz akcesoria do swojego nowego iPhone'a:

Etui

Szkło ochronne

Zasilacz

Cena: 4 349,00 
  • Dostępny
  • Dostawa: 0zł
Apple iPhone 12 256GB (biały)
Kod producenta: MGJH3PM/A  ·  Kod Cortland: 8DDA37
Cena: 4 349,00 
  • Dostępny
  • Dostawa: 0zł
Apple iPhone 12 256GB (czarny)
Kod producenta: MGJG3PM/A  ·  Kod Cortland: AC375B
+
Cena: 4 349,00 
  • Dostępny
  • Dostawa: 0zł
Apple iPhone 12 256GB (fioletowy)
Kod producenta: MJNQ3PM/A  ·  Kod Cortland: 0691C9
Cena: 3 599,00 
  • Oczekujemy dostawy
  • Dostawa: 0zł
Apple iPhone 12 64GB (fioletowy)
Kod producenta: MJNM3PM/A  ·  Kod Cortland: 0C8637

iPhone 12 - technologia ponownie przyspiesza

Dynamika rozwoju technologicznego jest niezwykła. Użytkownicy zyskują dostęp do nowych funkcjonalności, a dotychczasowe rozwiązania są nieustannie udoskonalane. Najlepszym dowodem na ciągły postęp i kolejny ważny krok w rozwoju jest iPhone 12 z wydajnym czipem A14 Bionic z systemem Neural Engine. Jest to zdecydowanie najszybszy procesor, jaki kiedykolwiek wykorzystano w smartfonie. Apple jest również liderem w zakresie robienia zdjęć. W iPhonie 12 zainstalowano dwa obiektywy: szerokokątny oraz ultraszerokokątny dla uzyskania najlepszych efektów zarówno zdjęć z daleka, jak i fotografii makro. Uwagę zwraca też nagrywanie wideo. Po raz pierwszy możliwe jest kręcenie filmów Dolby Vision HDR z częstością do 30 kl./s. To rozwiązania stosowane przez profesjonalnych, hollywoodzkich twórców teraz dostępne jest dla każdego. Efekty można oglądać na 6,1-calowym wyświetlaczu OLED Super Retina XDR z głębią kolorów i znakomitym kontrastem.

Wytrzymałość i niezawodność iPhone’a 12

iPhone 12 zdążył przyzwyczaić do najwyższych standardów wytrzymałościowych. Począwszy od obudowy wykonanej z lotniczego aluminium, które zapewnia czterokrotnie większą odporność na upadki. Na najwyższym poziomie jest szczelność, dzięki czemu smartfon jest wodoodporny do 30 min na 6 metrach głębokości. Ekran chroniony jest przez warstwę Ceramic Shield, ale można również dodatkowo zabezpieczyć wyświetlacz dedykowanym szkłem ochronnym, dostępnym w sklepie Cortland. Na naszej stronie znajdziesz również najważniejsze akcesoria dedykowane iPhone’owi 12. Etui, case i pozostałe dodatki dostępne są online oraz w salonach stacjonarnych. Znajdziesz tam również sprawdzone słuchawki AirPods oraz nowość – bezprzewodową ładowarkę MagSafe.