Skontaktuj się z nami

iPhone 12 Pro

Przekonaj się o możliwościach najlepiej wyposażonego iPhone’a 12 Pro. Najnowsza odsłona niezwykle wydajnego smartfona teraz dostępna w sklepie Cortland. Prędkość łącza 5G w iPhonie to jeszcze szybszy dostęp do internetu i aplikacji. Poznaj też wyjątkowe możliwości trzech obiektywów.

Każda generacja iPhone’a przynosi nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz poprawioną wydajność. Dwunasta odsłona smartfona od Apple to m.in. dostęp do sieci 5G oraz tryb nocny. Co jeszcze może zaoferować ci iPhone 12 Pro?

 

Dobierz akcesoria do swojego nowego iPhone'a:

Etui

Szkło ochronne

Zasilacz

Brak produktów w tej sekcji

Postaw na wydajność z iPhone’em 12 Pro

Seria Pro, która towarzyszy każdej nowej generacji iPhone’ów, zawsze wyróżnia się najlepszymi parametrami, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Podobnie jest w przypadku iPhone’a 12 Pro. Obudowa z chirurgicznej stali nierdzewnej jest jeszcze bardziej wytrzymała od standardowej wersji, natomiast najważniejszą różnicę można znaleźć wewnątrz telefonu. Przede wszystkim seria Pro wyróżnia się pojemnością pamięci wewnętrznej. Może być ona nawet dwukrotnie większa niż w podstawowej wersji i wynosić aż 512 GB. W iPhonie 12 Pro zainstalowano jaśniejszy wyświetlacz OLED Super Retina XDR z szeroką gamą kolorów. Dzięki znakomitej jakości obrazu, można dostrzec pełnię możliwości, jaką oferują obiektywy w wersji Pro. Oprócz obiektywu szerokokątnego oraz ultraszerokokątnego obecny jest też tzw. teleobiektyw – idealny do robienia zdjęć portretowych. Te można robić także nocą, dzięki skanerowi LiDAR do obsługi portretów w Trybie nocnym, a także szybszego autofokusu w słabym świetle. iPhone 12 Pro oferuje też aż czterokrotne przybliżenie optyczne.

Czy warto kupić iPhone 12 Pro?

Wraz z premierą dwunastej serii iPhone’ów Apple zaprezentowało również nowy czip A14 Bionic z sytemem Neural Engine. Oznacza to jeszcze większą wydajność w obsłudze internetu oraz aplikacji. Ponadto iPhone nadal zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dla użytkownika i jego danych zapisanych na urządzeniu. Zastanawiasz się, gdzie kupić iPhone’a 12 Pro? Możesz to zrobić w sklepie internetowym Cortland, gdzie znajdziesz również najważniejsze akcesoria, jak oryginalne etui na iPhone’a 12 Pro czy szkło ochronne.