Skontaktuj się z nami

Filtry

Kolor obudowy
Wielkość pamięci

iPhone 12 Pro Max

Oto największy smartfon od Apple. iPhone 12 Pro Max imponuje nie tylko rozmiarem, ale przede wszystkim niewiarygodną wydajnością dzięki czipowi A14 Bionic. Jeżeli chcesz poczuć pełnię możliwości najnowszych modeli Apple, wybierz wariant Pro Max z dodatkowym obiektywem, większym zoomem optycznym oraz najbardziej rozbudowaną pamięcią. Znajdź swój wymarzony model z najnowszej gamy iPhone’ów i ciesz się najszybszym internetem w sieci 5G.

Dobierz akcesoria do swojego nowego iPhone'a:

Etui

Szkło ochronne

Zasilacz

Najnowsza generacja iPhone’ów wprowadza wiele ciekawych nowości. Wszystkie modele obsługują innowacyjną sieć 5G, dzięki czemu zapewniają dostęp do najszybszego internetu mobilnego. W wersji Pro znajdziesz również technologię LiDAR, którą stosowała NASA w celu skanowania powierzchni Marsa. Teraz ten sam skaner zapewni doskonałe efekty AR. Płynne działanie wszystkich dodatkowych funkcjonalności zapewnia nowy, aż 16-rdzeniowy czip A14 Bionic z systemem Neural Engine, który przyspieszył aż o 80% względem poprzedniej generacji. Blisko 12 milionów tranzystorów sprawia, że iPhone 12 Pro Max ma nawet o 50% szybsze CPU i GPU w porównaniu do innych flagowych modeli smartfonów.

Doskonały aparat w iPhone 12 Pro Max

Apple przyzwyczaiło swoich użytkowników do znakomitej jakości zdjęć, a w modelu 12 Pro Max znajdują się aż trzy tylne obiektywy: szerokokątny, ultraszerokokątny oraz teleobiektyw do profesjonalnych portretów i zbliżeń na odległe detale. Kluczem do dobrej jakości fotografii jest przysłona, która przepuszcza o 27% więcej światła, dzięki czemu zdjęcia są ostre i wyraziste. Inną nowością, na którą warto zwrócić uwagę jest tryb nocny. iPhone wykorzystuje do zdjęć robionych po zmroku skaner LiDAR. W efekcie można zauważyć więcej detali, kolory są żywsze i bardziej wyraziste. Wyjątkowe wrażenie robi zwłaszcza portret w trybie nocnym. Aparat posiada też inteligentny HDR, który automatycznie optymalizuje światła i cienie oraz kontury na każdym zdjęciu. Kolejna nowość to możliwość nagrywania w jakości HDR z Dolby Vision, z częstością do 60 kl./s.

Wytrzymała obudowa modelu 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max imponuje również wytrzymałością. Jest to zdecydowanie najtrwalszy model Apple w dziejach. Obudowa wykonana jest z mocnej stali chirurgicznej, która zapewnia nawet czterokrotnie większą wytrzymałość w porównaniu do poprzednich generacji. Podobnie jest z wodoodpornością. Nowy iPhone 12 Pro Max możesz zabrać ze sobą pod wodę nawet na 6 metrów głębokości na 30 min. Obudowa jest dostosowana do bezprzewodowej ładowarki MagSafe, która błyskawicznie uzupełni energię w baterii, umożliwiającej aż 20 godzin ciągłego oglądania wideo. Nowością jest również specjalna warstwa Ceramic Shield, umieszczana na wyświetlaczu Super Regina XDR. To znacznie więcej niż tradycyjna szybka ochronna. Jest to połączenie szkła z nanoceramicznymi kryształami twardszymi od większości metali. Tak innowacyjnej technologii próżno szukać w innych smartfonach. Poszukaj więc w salonie internetowym Cortland modelu, który najlepiej będzie do Ciebie pasował i spełni wszystkie twoje oczekiwania.