Skontaktuj się z nami

iPhone 12 mini

iPhone 12 mini. Najmniejszy, najlżejszy i najsmuklejszy smartfon 5G. Ciesz się znakomitym aparatem, świetną grafiką, wydajnym procesorem i najwyższym standardem bezpieczeństwa w niewielkim rozmiarze. Wypróbuj znakomity tryb nocny oraz wygodne ładowanie bezprzewodowe. Sprawdź, co jeszcze kryje w sobie nowy iPhone 12 mini.

Dobierz akcesoria do swojego nowego iPhone'a:

Etui

Szkło ochronne

Zasilacz

Brak produktów w tej sekcji

iPhone 12 mini posiada ekran o przekątnej 5,4 cala, czyli o pół cala mniej niż standardowa wersja. Jednocześnie jest to jednak największy z najmniejszych iPhone’ów dotąd. Analogiczny iPhone SE ma 4,7 cala. Większy rozmiar pozwala jednak na bogatsze wnętrze. Bardziej pojemna jest chociażby bateria, która umożliwia do 15 godzin ciągłego oglądania wideo. Obudowa stylizowana jest na kultowe modele od Apple, jednak równocześnie ma nowoczesny charakter. W iPhonie 12 mini znajdziemy boki i plecy wykonane z wysokiej jakości aluminium oraz innowacyjną Ceramic Shield na wyświetlaczu. Stop twardszy od większości metali gwarantuje wytrzymałość, a także odporność na zarysowania. Co ciekawe, chociaż iPhone 12 mini jest większy od swojego poprzednika, czyli wersji SE, jest lżejszy. Urządzenie waży tylko 133 g.

Apple iPhone 12 mini - doskonały wyświetlacz i aparat

Wyświetlacz wykorzystany w całej gamie dwunastek to OLED Super Retina XDR, czyli sprawdzona technologia znana także z innych urządzeń Apple. Rozdzielczość to 2340 na 1080 pikseli przy 476 pikselach na cal. W porównaniu z poprzednią generacją wydatnie poprawił się kontrast, który obecnie wynosi 2 000 000:1. Na tej jakości wyświetlaczu doskonale widać zdjęcia, jakie możesz zrobić iPhonem 12 mini. Do dyspozycji masz dwa obiektywy 12 MP z tyłu (szerokokątny oraz ultraszerokokątny) oraz jeden obiektyw 12 MP z przodu z zaawansowanym trybem portretowym. Nowością jest tryb nocny, dzięki któremu można robić wyjątkowo wyraźne zdjęcia także po zmroku, nie tracąc przy tym wyrazistości kolorów czy głębi czerni. Wideo w iPhonie 12 mini można nagrywać w jakości 4K z częstością do 60 kl./s. Nowością jest też funkcja HDR z Dolby Vision, z częstością do 30 kl./s.

Czip A14 Bionic - gwarancją płynności iPhone'a 12 mini

Sercem dwunastej generacji iPhone’ów jest czip A14 Bionic z systemem Neural Engine. Apple jeszcze bardziej przyspieszyło swoje podzespoły, czego efektem jest niesamowita płynność pracy. Operacje, które urządzenie wykonuje w ciągu zaledwie sekundy trzeba obecnie liczyć w bilionach. Cała gama nowych iPhone’ów obsługuje sieć 5G, dzięki czemu możesz od razu cieszyć się najszybszym dostępnym internetem mobilnym. Kompletując swój zestaw, nie zapomnij o akcesoriach. Jednym z najbardziej efektownych jest błyskawiczna, bezprzewodowa ładowarka MagSafe. Do pleców iPhone’a 12 mini można też przyczepić magnetyczny portfel, w którym twoje karty płatnicze będą bezpieczne. A jeśli ich zapomnisz, iPhone posiada funkcję Apple Pay do płatności zbliżeniowych. Wybierz iPhone’a dla siebie i dobierz niezbędne akcesoria w naszym internetowym salonie Cortland.