Mój koszyk


Apple Financial Services
Wyposaż firmę w produkty Apple z prostymi i ekonomicznymi rozwiązaniami finansowymi.
 
apple_family_finance_hero
 

 

Dlaczego Apple Financial Services?

Z Apple Financial Services wyposażysz firmę w najlepsze produkty Apple. Proste i elastyczne rozwiązanie, w którym płacisz tylko za użytkowanie sprzętu.
 

Rozwiązania objęte finansowaniem

 

 

 

4 powody, dla których warto skorzystać z 

Apple Financial Services.

 


Masz pytanie?
Sprawdź odpowiedź.

 

Na czym polega leasing Fair Market Value?

Leasing Fair Market Value polega na tym, że wraz z zakończeniem umowy istnieje możliwość oddania do nas sprzętu. Koszt leasingu Fair Market Value będzie zawsze niższy w stosunku do kosztów leasingu tradycyjnego.

Czym różni się leasing Fair Market Value od tradycyjnego leasingu operacyjnego?

Leasing Fair Market Value oferuje dwie możliwości zakończenia umowy.

Jakie są możliwości zakończenia umowy?

Istnieją dwie możliwości zakończenia umowy. Pierwszym, rekomendowanym przez nas rozwiązaniem umowy jest oddanie sprzętu, nie musisz spłacać pełnej wartości sprzętu, płacisz tylko za użytkowanie sprzętu przez okres trwania umowy. Po oddaniu sprzętu w ramach nowej umowy możesz korzystać z nowszej technologii. Druga możliwość zakończenia umowy to wykup używanego sprzętu na własność, kwota wykupu jest indywidualna i zawarta w umowie. Płatności za sprzęt można dokonać jednorazowo lub w ratach.

Jaka jest minimalna wartość umowy?

Minimalna wartość umowy wynosi 40 000 zł netto.

Jakie warunki muszę spełnić, aby móc skorzystać z Apple Financial Services?

Apple Financial Services to usługa skierowana dla firm. Konieczne jest, aby firma była aktywna na rynku minimum 2 lata. Przed zawarciem umowy weryfikujemy sytuację finansową firmy i podejmowana jest decyzja o zdolności kredytowej. W celu weryfikacji prosimy o udostępnienie bilansu, rachunku zysku i strat lub KPiR za okres ostatnich 2 lat. Jeśli firma nie jest aktywna na rynku minimum 2 lata możliwe jest poręczenie innej spółki.

Na jaki okres mogę zawrzeć umowę?

W ofercie posiadamy kilka okresów trwania umowy: 24 miesiące, 36 miesięcy, 48 miesięcy, 60 miesięcy. Rekomendujemy okres 24 lub 36 miesięcy ze względu na najbardziej korzystne warunki finansowania.

Jak wygląda proces oddania sprzętu po zakończeniu umowy?

Przygotuj zwracany sprzęt do odbioru w jednej lokalizacji. Nie jest konieczne oddanie sprzętu w fabrycznym opakowaniu oraz zwrot akcesoriów za wyjątkiem zasilacza i kabla do Mac. Kurier odbierze od Ciebie zwracany sprzęt. Usługa zwrotu sprzętu jest bezpłatna. Zwracany sprzęt należy wyczyścić z danych – dla Mac otrzymujesz bezpłatne czyszczenie sprzętu z danych systemem Blancco potwierdzonym certyfikatem, w przypadku iPhone otrzymasz od nas instrukcję, w jaki sposób wyczyścisz dane.

W jakim stanie muszę oddać sprzęt?

Zwracany sprzęt może posiadać zmiany wynikające z codziennego użytkowania, tj. ryski, zarysowania. Większe uszkodzenia sprzętu podlegają dodatkowym opłatom, które są określone w umowie.

Czy wypożyczony sprzęt jest objęty ubezpieczeniem?

Apple Financial Services oferuje ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach w Generali. Składka za ubezpieczenie wynosi jedynie 1,1% wartości sprzętu w skali roku. Ubezpieczenie w wariancie „all risk” działające na całym świecie bez limitów szkód w trakcie trwania polisy. Istnieje możliwość rezygnacji z ubezpieczenia i ubezpieczenie sprzętu we własnym zakresie na warunkach tożsamych do ubezpieczenia Apple Financial Services.

Czy w trakcie trwania umowy mogę dobierać kolejny sprzęt?

Z każdym klientem podpisujemy pierwszą umowę ramową, w czasie jej trwania podpisujemy umowy wykonawcze, dzięki, którym możesz dobierać sprzęt. W czasie trwania umowy sprzęt można dobrać w dowolnym momencie.

Czy leasing Fair Market Value wiąże się z dodatkowymi opłatami?

Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Wszystkie opłaty określone są w umowie. Płacisz miesięczne raty za użytkowanie, składkę za ubezpieczenie oraz ewentualne opłaty związane z wykupem sprzętu.

Jesteśmydla Twojej firmy.Skontaktuj się.
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, możesz również skontaktować się z nami wypełniając formularz.

*pole wymagane
Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo