Skontaktuj się z nami

Apple etui z MagSafe do iPhone 12 mini (przezroczysty) - outlet

MHLL3ZM/A/zwr
 · 
FE37E5
Apple etui z MagSafe do iPhone 12 mini

Egzemplarz w promocyjnej cenie.

• Sprzęt pochodzi ze zwrotu od Klienta.

• 12 miesięcy gwarancji.

• Stan wizualny idealny.

Apple logo
Produkt z Outletu
Dostępny w salonie w Poznaniu (ul. Ratajczaka)
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 249,00    -120 zł
Cena: 129,00 
(104,88 zł bez VAT)

Apple etui do iPhone z MagSafe (przezroczysty)

Smukłe, lekkie i świetnie leżące w dłoni etui Apple eksponuje wyraziste barwy iPhone’a 12 mini oraz zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę.

Zastosowanie mieszanki przezroczystego poliwęglanu i elastycznych materiałów pozwoliło na dokładne dopasowanie kształtu do przycisków, żeby wygodnie się ich używało. Odporna na zadrapania powłoka pokrywa zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną powierzchnię etui. Wszystkie materiały i powłoki są też optymalnie zabezpieczone przed żółknięciem.

Wbudowane magnesy, idealnie dopasowane do Phone’a 12 mini, pozwalają innym akcesoriom przylgnąć i odczepić się jak za sprawą czarów. Dzięki idealnie dopasowanym magnesom ładowanie bezprzewodowe jest szybsze i prostsze niż kiedykolwiek. Nie trzeba go zdejmować do ładowania – wystarczy połączyć iPhone’a w etui z ładowarką MagSafe lub położyć go na ładowarce z certyfikatem Qi.

To etui, jak każde zaprojektowane przez Apple, przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji. Dzięki temu nie tylko świetnie wygląda, ale też skutecznie chroni iPhone’a przed uderzeniami i zadrapaniami.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność:
    • iPhone mini
  • Materiał: poliwęglan

Producent

Producent:
Apple

Mac Outlet

Model:
iPhone 12 mini

iPhone Outlet

Model:
iPhone 12 mini