Skontaktuj się z nami

Apple Clear Case etui do iPhone 11 (przezroczysty)

MWVG2ZM/A
 · 
758BEC
Apple Clear Case
Apple Clear Case etui do iPhone 11 Smukłe, lekkie i trzymające się dłoni etui do iPhone’a 11 jednocześnie chroni i eksponuje jego piękną obudowę. Wykonane z mieszanki bezbarwnego poliwęglanu i elastycznych materiałów TPU...
Apple logo
Dostępny
Dostępny w magazynie wysyłkowym.
W magazynie
+
 
Cena: 199,00 
(161,79 zł bez VAT)

Apple Clear Case etui do iPhone 11

Smukłe, lekkie i trzymające się dłoni etui do iPhone’a 11 jednocześnie chroni i eksponuje jego piękną obudowę.

Wykonane z mieszanki bezbarwnego poliwęglanu i elastycznych materiałów TPU przezroczyste etui do iPhone’a 11 pewnie i komfortowo leży w dłoni. Tył etui jest twardy i wytrzymały, a boki wykonane z miękkiego i elastycznego materiału ściśle przylegają do przycisków, zapewniając wygodny chwyt. I nie musisz go zdejmować nawet do bezprzewodowego ładowania. Wystarczy położyć iPhone’a na ładowarkę z certyfikatem Qi.

Odporna na zadrapania powłoka pokrywa zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną powierzchnię etui. Wszystkie materiały i powłoki są też optymalnie zabezpieczone przed żółknięciem.

To etui, jak każde zaprojektowane przez Apple, przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji. Dzięki temu nie tylko świetnie wygląda, ale też skutecznie chroni iPhone’a przed uderzeniami i zadrapaniami.

 

Zawartość opakowania:

  • Przezroczyste etui do iPhone’a 11

Producent

Producent:
Apple

Akcesoria iPhone/iPad

Przeznaczenie:
  • iPhone 11
Materiał:
poliwęglan
Rodzaj:
  • etui
Kolor dominujący:
  • przezroczysty