Skontaktuj się z nami

Filtry

Generacja
Wielkość pamięci
Kolor obudowy

iPod touch

Prawdziwi miłośnicy muzyki, chcą mieć ją zawsze przy sobie. Jeżeli masz swoje ulubione albumy, które kochasz słuchać cały czas, zgromadź je na 256 GB dysku swojego iPoda Touch. Pobierz swoje ulubione utwory z iTunes i ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś.

256 GB muzyki z Apple Music

iPod to dziś kultowe urządzenie, które największą popularnością cieszyło się w czasach, zanim świat muzyki zdominowały serwisy streamingowe. Piosenki pobierało się na odtwarzacze muzyki, a następnie cieszyło się dostępem do ulubionych kawałków gdziekolwiek się było. Jeśli często zapuszczasz się tam, gdzie internet nie pozwala na słuchanie muzyki online, albo po prostu chcesz zaoszczędzić pakiet danych internetowych, postaw na ponadczasowy iPod Touch.

Obecnie Apple iPod współpracuje z Apple Music i serwisem iTunes, z którego możesz pobierać muzykę na odtwarzacz. Najnowsza generacja iPodów oferuje aż 256 GB pojemnego dysku, który możesz po brzegi wypełnić muzyką, którą lubisz. iPod Touch dostępny jest w różnych wariantach pojemności – od 32 GB do wspomnianych 256 GB. Szeroki jest również wachlarz kolorystyczny.

Twoje centrum rozrywki od Apple

Obecnie urządzenia elektroniczne są znacznie bardziej uniwersalne niż w czasach, kiedy debiutował pierwszy iPod. Dlatego też współczesny iPod Touch z czterocalowym wyświetlaczem Retina zmienił się w twoje osobiste centrum rozrywki. Urządzenie posiada czip A10 Fusion, dzięki któremu możesz grać do woli w gry z ulepszoną grafiką i płynnym gameplayem. Ponadto urządzenie obsługuje gry AR. Możesz korzystać z platformy Apple Arcade, gdzie dostępna jest ponad setka różnorodnych tytułów. Gry dostępne są w trybie online oraz offline, dlatego możesz cieszyć się z rozrywki praktycznie wszędzie.
Ponadto iPod Touch wyposażony jest w prężny system operacyjny iOS 14, co jeszcze bardziej powiększa wachlarz możliwości tego urządzenia. Dzięki App Store masz dostęp do milionów aplikacji i gier, które możesz pobrać na iPoda.

Najnowszy iPod Touch to również komunikator. Łącząc się z Wi-Fi możesz pisać wiadomości do innych użytkowników iPodów Touch, iPhone’ów, iPadów i iMaców, a także korzystać z FaceTime’a. iPod często bywa wybierany jako pierwszy sprzęt elektroniczny dla dzieci. Z tego względu możesz mieć pełną kontrolę nad tym, ile czasu właściciel iPoda spędza przed ekranem. Możesz również ustawić kontrolę rodzicielską, żeby ograniczyć dostęp do aplikacji, które są nieodpowiednie dla najmłodszych użytkowników. iPod jeszcze nigdy nie był tak funkcjonalny. Przekonaj się o jego możliwościach i wybierz swój model w sklepie Cortland.