Skontaktuj się z nami

AirPods

Apple AirPods to słuchawki, które zrewolucjonizowały rynek urządzeń bezprzewodowych. Z marszu stały się najpopularniejszymi słuchawkami na świecie, a zawdzięczają to niesamowitej jakości, którą zapewniają tak niewielkie elementy. Poznaj zalety Apple AirPods i przekonaj się o ich wyjątkowości.

AirPods słuchawki z etui ładującym -100 zł
+
799,00  Cena: 699,00 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699,00 zł
 • Dostępny
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods słuchawki z etui ładującym (białe)
Kod producenta: MV7N2ZM/A  ·  Kod Cortland: 9C347C
Apple AirPods (3. generacji) -52 zł
+
1 049,01  Cena: 996,55 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 996,55 zł
 • Dostępny
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods (3. generacji) słuchawki z etui Lightning (białe) - nowy model
Kod producenta: MPNY3ZM/A  ·  Kod Cortland: 570E06
+
1 099,01  Cena: 1 099,00 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 099,00 zł
 • Dostępny
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods (3. generacji) słuchawki z etui MagSafe (białe) - nowy model
Kod producenta: MME73ZM/A  ·  Kod Cortland: 39E6B4
+
Cena: 1 449,00 
 • Dostępny
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods Pro (2. generacji) słuchawki z etui MagSafe (białe) - nowy model
Kod producenta: MQD83ZM/A  ·  Kod Cortland: D7F2C8
Cena: 3 099,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods Max słuchawki bezprzewodowe nauszne (gwiezdna szarość)
Kod producenta: MGYH3ZM/A  ·  Kod Cortland: 47BE6C
Cena: 3 099,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods Max słuchawki bezprzewodowe nauszne (srebrny)
Kod producenta: MGYJ3ZM/A  ·  Kod Cortland: CB74C3
+
Cena: 3 099,00 
 • Dostępny
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods Max słuchawki bezprzewodowe nauszne (błękitny)
Kod producenta: MGYL3ZM/A  ·  Kod Cortland: 595623
+
Cena: 3 099,00 
 • Dostępny
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods Max słuchawki bezprzewodowe nauszne (różowy)
Kod producenta: MGYM3ZM/A  ·  Kod Cortland: E4C064
Cena: 3 099,00 
 • Oczekujemy dostawy
 • Dostawa: 0zł
Apple AirPods Max słuchawki bezprzewodowe nauszne (zielony)
Kod producenta: MGYN3ZM/A  ·  Kod Cortland: 07D3DA

Rewolucyjne słuchawki do iPhone’a

Dziś słuchawki bezprzewodowe AirPods cieszą się tak dużym powodzeniem, że Apple od wielu lat zdominował rynek urządzeń true wireless. AirPods były też pierwszymi na rynku słuchawkami z etui ładującym. Dzięki niemu ich żywotność na jednym ładowaniu stacjonarnym wzrosła aż do 24 godzin odtwarzania muzyki, audiobooków bądź podcastów.

A wszystko to obsługujesz jednym stuknięciem. W ten sposób uruchamiasz urządzenie i parujesz je ze swoim iPhone’em, Makiem, MacBookiem czy iPadem. Obsługa słuchawek jest niezwykle prosta. Możesz bez trudu odbierać połączenia czy zmieniać słuchane utwory, a kiedy tylko wyjmiesz którąś ze słuchawek z ucha, odtwarzanie natychmiast zatrzymuje się. Obecnie w sprzedaży dostępna jest druga generacja słuchawek AirPods, która oferuje jeszcze wyższą jakość.

Szybkość działania bez przycisków

Wspomnieliśmy już o łatwości obsługi słuchawek AirPods. Warto jednak dodać, jak szybko działa ten sprzęt. Druga generacja AirPods pozwala na dwa razy szybsze przełączanie utworów w porównaniu do poprzedniej wersji, a także 1,5x szybsze odbieranie połączeń głosowych. O Twój komfort dbają specjalne czujniki optyczne, które rozpoznają kiedy słuchawka jest w uchu, a kiedy ją wyjęliśmy. Szczególną uwagę urządzenie przykłada do rozmów telefonicznych. AirPods wyczuwają kiedy rozmawiasz w tłumie i hałasie, automatycznie uruchamiają system filtrowania szumów.

Kolejnym rozwiązaniem dla komfortu użytkownika jest możliwość bezprzewodowego ładowania. Wystarczy umieścić słuchawki na podkładce ładującej z certyfikatem Qi i po krótkim czasie można cieszyć się z pełnej baterii. AirPods można też ładować tradycyjnie, za pomocą przewodu Lightning. Bez etui ładującego słuchawki działają bez przerwy przez 5 godzin, natomiast już po kwadransie ładowania działają nawet przez 1,5 godziny. Zatem jeśli właśnie wybierasz się biegać, a twoje słuchawki są rozładowane, wystarczy odczekać krótką chwilę i ponownie cieszyć się znakomitym brzmieniem.

Słuchanie we dwoje - nowa generacja AirPods

Nowa generacja AirPods dostarczyła kilku ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest funkcja udostępniania dźwięku. To, czego akurat słuchasz na swoich słuchawkach, może być błyskawicznie strumieniowane do drugiej pary AirPods. Jeśli AirPods znajdują się w etui, wystarczy zbliżyć je do iPhone’a lub iPada, z którego chcesz udostępniać treści, a następnie połączyć urządzenia jednym stuknięciem. Jeśli masz AirPods w uszach, wystarczy przyłożyć urządzenia swojego iPhone’a.

Apple AirPods - Maksymalna wygoda w Twoich uszach

Apple AirPods słyną z tego, że znakomicie leżą w uszach. Zawdzięczają to specjalnemu kształtowi, opracowanemu przez najlepszych specjalistów od dźwięku. Jednocześnie im lepiej słuchawki Apple przylegają do uszu, tym skuteczniej redukują hałas dobiegający z otoczenia. Brak przewodu jest kluczowy dla pełnego komfortu użytkowania.

Maksymalna redukcja hałasu z AirPods Pro

Słuchawki AirPods w wersji Pro oferują przede wszystkim fantastyczny aktywny system redukcji szumów. Mikrofon, który skierowany jest na zewnątrz, wykrywa automatycznie dźwięki z otoczenia użytkownika. Następnie AirPods Pro emitują przeciwfale niwelujące hałas, jeszcze zanim zdążysz go usłyszeć. W tym samym czasie drugi mikrofon, umieszczony w kierunku wewnętrznym, wychwytuje dźwięki, które docierają do ucha, by zaraz je również zniwelować. Cały ten proces dostosowywany jest nieprzerwanie 200 razy na sekundę! W ten sposób AirPods Pro gwarantują tak pożądaną ciszę. Do wyboru masz miękkie, silikonowe końcówki, dzięki czemu każdy poczuje się dobrze w swoich AirPods Pro. Zaawansowane odpowietrzniki dbają o odpowiednie ciśnienie w uszach, co sprawia, że w ogóle nie czujesz ich obecności.