Skontaktuj się z nami

Akcesoria do iPhone’a

Jakie są najważniejsze dodatki do iPhone’a? Oczywiście bezkonkurencyjne słuchawki AirPods, które pozwolą ci odetchnąć od miejskiego zgiełku i słuchać muzyki bądź podcastów w najwyższej jakości. Prowadź swobodne rozmowy nawet w gwarze otoczenia. A po powrocie do domu wstaw iPhone’a do wygodnej stacji dokującej lub odłóż na bezprzewodową ładowarkę MagSafe. Nie zapomnij też o praktycznych adapterach i przewodach oraz powerbanku, który pomoże ci jeśli jesteś daleko od ładowarki.

Akcesoria do iPada

iPad to morze możliwości, które możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Poszerz jeszcze bardziej funkcjonalność swojego iPada, wyposażając się w najważniejsze akcesoria. Klawiatura Magic Keyboard ułatwi pisanie dłuższych tekstów oraz pracę biurową. Z Apple Pencil możesz wygodnie notować swoje spostrzeżenia, a jeśli tworzysz grafiki, mogą one być jeszcze bardziej spektakularne dzięki wyjątkowej dokładności pisania i wrażliwości na siłę docisku do ekranu iPada. Przede wszystkim jednak pamiętaj o bezpieczeństwie swojego sprzętu w transporcie, dlatego koniecznie sprawdź ofertę idealnie dopasowanych etui do iPadów, które zadbają o ochronę urządzenia w podróży.

Akcesoria do Mac

Zależy ci na komfortowym użytkowaniu swoich urządzeń Apple? Dołącz do Maca wygodny gładzik, zaprojektowaną z myślą o systemie macOS klawiaturę oraz niezwykle czułą myszkę. Dla użytkowników, którzy chcą jak najszybciej ładować swój komputer, mamy szeroki wybór zasilaczy o dużej mocy. W Cortland znajdziesz również środki ochrony jak plecaki, pokrowce, folie ochronne czy podstawki. Jeśli potrzebujesz więcej mocy obliczeniowej, znajdziesz u nas pamięć RAM oraz inne podzespoły.

Najnowsze akcesoria Apple

Poznaj całą gamę urządzeń, które w wielu sytuacjach mogą okazać się bardzo przydatne, jak chociażby nowość, czyli lokalizatora AirTag. Oprócz sztandarowych produktów amerykańskiego giganta, jak Apple TV, znajdziesz w naszym sklepie również zabawki edukacyjne oraz drony.