Mój koszyk

Akcesoria czyszczące do iPad'a

Tablety i smartfony towarzyszą nam każdego dnia, dlatego nie jesteśmy w stanie w pełni uniknąć pozostających na ich wyświetlaczach zabrudzeń. Aby twoje urządzenie zawsze wyglądało jak nowe, zdecyduj się na akcesoria czyszczące do iPada. W naszej ofercie znajdziesz antybakteryjny spray, ściereczki z mikrofibry oraz kompletne zestawy produktów, które pomogą ci utrzymać twój tablet Apple w idealnym stanie. Im szybciej zaczniesz dbać o niego przy użyciu profesjonalnych płynów, tym dłużej posłuży ci samo urządzenie.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Spray do czyszczenia ekranu iPada

Wiele osób nie najlepiej radzi sobie z czyszczeniem urządzeń elektronicznych, co wynika z niewiedzy i obaw. Słusznie, ponieważ urządzenia elektroniczne posiadają różne powierzchnie, które wymagają używania specjalnych środków, które nie uszkodzą powłoki wyświetlacza. Nikt z nas nie chciałby, żeby akcesoria czyszczące do iPada przyczyniły się do jego uszkodzenia. Dlatego wybieraj tylko te produkty, których wyłącznym przeznaczeniem jest utrzymanie ekranów w czystości. Jeśli zdecydujesz się na zakup sprayu, zwróć uwagę, aby w jego składzie nie znajdował się alkohol. Może on bowiem uszkodzić powierzchnię iPada.


Najlepszy płyn do czyszczenia ekranów powinien wytworzyć na wyświetlaczu powłokę, która zabezpieczy urządzenie przed zabrudzeniami i widocznymi odciskami palców. W naszym asortymencie znajdziesz spray testowany i zatwierdzony do użytku przez samych producentów tabletów Apple. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nie wpłynie on negatywnie na ich funkcjonalność.

 

Ściereczka do wyświetlaczy iPada

Jeśli jeszcze jej nie kupiłeś, koniecznie zaopatrz się w ściereczkę z mikrofibry. Materiał ten polecany jest przez ekspertów do czyszczenia ekranów, okularów i innych delikatnych powierzchni. Ściereczka nie pozostawia po sobie zarysowań, dlatego możesz używać jej zarówno do przecierania szkła hartowanego, jak i samego wyświetlacza iPada Pro i innych urządzeń. Akcesoria czyszczące do iPada to produkty, które umożliwiają bezpieczne serwisowanie urządzeń marki Apple.


Jak często czyścić ekran poszczególnych sprzętów? Profesjonalne ściereczki i płyny zostały zaprojektowane w taki sposób, abyś mógł bez obaw używać ich zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Powinny one bowiem nie tylko czyścić twoje urządzenia, ale także zabezpieczyć cię przed rozprzestrzeniającymi się bakteriami.
Dołączając akcesoria czyszczące do iPada do swoich zakupów, zyskujesz produkty, dzięki którym z powodzeniem zadbasz również o pozostałe domowe ekrany. Telewizor, komputer, iPhone, iPad, MacBook – zachowaj wszystkie wyświetlacze w czystości.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo