Skontaktuj się z nami

Adobe Spark CC

65296740BA01A12
 · 
7B6A04
Adobe Spark CC
Adobe Spark CC ENG Aplikacja Adobe Spark — dostępna na stronach internetowych oraz urządzeniach przenośnych — oferuje łatwą metodę tworzenia grafiki do mediów społecznościowych, stron internetowych oraz krótkich...
Zakup w systemie ratalnym jest dostępny tylko w salonach Cortland i jest możliwy tylko przy zakupie subskrypcji na 12 miesięcy.
Dostępny
 
W magazynie
+
 
Cena: 1 315,01 
(1 069,11 zł bez VAT)

Adobe Spark CC ENG

Aplikacja Adobe Spark — dostępna na stronach internetowych oraz urządzeniach przenośnych — oferuje łatwą metodę tworzenia grafiki do mediów społecznościowych, stron internetowych oraz krótkich nagrań wideo. Wybierz aplikację Spark w ramach oddzielnego członkostwa lub w planie Adobe Creative Cloud, aby korzystać z całej gamy szablonów premium i czcionek Adobe Fonts. Rozwiązanie umożliwia dodawanie oznaczeń marki, które nadają tworzonym materiałom szczególnego charakteru.

 

Błyskawiczne tworzenie wpisów w serwisach społecznościowych

Dzięki aplikacji Spark tekst i zdjęcia zmieniają się w atrakcyjną grafikę o profesjonalnym wyglądzie. Wystarczy wybrać szablon projektu, dodać fotografie i tekst, a następnie zmienić rozmiar w celu dopasowania do wymagań ulubionego blogu lub serwisu społecznościowego.

 

Zachwyt w Internecie

Aplikacja Spark umożliwia łączenie słów, obrazów i wideo w dynamiczne historie internetowe. Dostępne są różnorodne wstępnie ocenione projekty, do których wystarczy dodać własne elementy — i to wszystko. Każdy projekt — opracowanie na temat lektury, cotygodniowy biuletyn czy opowieść z podróży — otrzyma indywidualną nutę.

 

Dynamiczna deklaracja

Korzystając z aplikacji Spark, można w prosty sposób połączyć klipy wideo, zdjęcia, ikony oraz narrację z dynamicznymi efektami kinowymi i profesjonalną ścieżką dźwiękową, aby uzyskać interesującą historię wideo. Uzyskanie efektywnego przekazu wymaga tylko kilku minut pracy.

 

Plan roczny

Adobe Spark CC w sklepie Cortland jest dostępny w opcji 12-miesięcznego dostępu do programu. Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Programy Adobe

Typ:
nowa subskrypcja
Wersja pakietu:
CC
Wersja:
  • elektroniczna
Wersja językowa:
angielska
Platforma:
  • Mac
  • Win

Ratyraty Santander Consumer  Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland