Skontaktuj się z nami

Adobe Premiere RUSH CC Win/Mac MULTILANGUAGE (1 użytkownik) EDU

65295655BB01A12
 · 
C8CE85
Adobe Premiere RUSH CC

Licencja przeznaczona dla instytucji edukacyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. edukacji -> edu@cortland.pl
lub przeczytaj więcej o licencjach Adobe tutaj.

 

Zakup w systemie ratalnym jest dostępny tylko w salonach Cortland i jest możliwy tylko przy zakupie subskrypcji na 12 miesięcy.
Dostępny
 
W magazynie
+
 
Cena: 678,00 
(551,22 zł bez VAT)

Adobe Premiere RUSH CC Win/Mac

Wieloplatformowa aplikacja służąca do edycji wideo.

Adobe Premiere Rush CC to całkowicie nowa aplikacja przeznaczona dla osób, które tworzą filmy wideo na potrzeby social media i serwisów typu YouTube. Aplikacja działa na wielu platformach, dzięki chmurze Creative Cloud, co pozwoli Ci na łatwe przenoszenie swojej pracy pomiędzy iPhonem, iPadem, Makiem i Windowsem.

Rush CC ma wbudowaną obsługę kamery, dzięki czemu możesz nagrać wysokiej jakości film wideo bezpośrednio z poziomu aplikacji, a następnie edytować go na tym samym urządzeniu lub w łatwy sposób przenieść pracę na inne urządzenie. Wbudowane opcje edycji pozwalają wprowadzić zmiany w kolorze, audio, dodać różne efekty i grafiki, a stworzony film wideo możesz udostępnić w ulubionych mediach społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook lub Instagram.

 

Plan roczny

Adobe Premiere Rush CC w sklepie Cortland jest dostępny w opcji 12-miesięcznego dostępu do programu. Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

 

Wymagania systemowe

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland