Skontaktuj się z nami

Adobe Premiere RUSH CC Win/Mac MULTILANGUAGE

65297647BA01A12
 · 
5D5F6E
Adobe Premiere RUSH CC
Adobe Premiere RUSH CC Win/Mac Wieloplatformowa aplikacja służąca do edycji wideo. Adobe Premiere Rush CC to całkowicie nowa aplikacja przeznaczona dla osób, które tworzą filmy wideo na potrzeby social media i serwisów...
Zakup w systemie ratalnym jest dostępny tylko w salonach Cortland i jest możliwy tylko przy zakupie subskrypcji na 12 miesięcy.
Dostępny
 
W magazynie
+
 
Cena: 1 356,00 
(1 102,44 zł bez VAT)

Adobe Premiere RUSH CC Win/Mac

Wieloplatformowa aplikacja służąca do edycji wideo.

Adobe Premiere Rush CC to całkowicie nowa aplikacja przeznaczona dla osób, które tworzą filmy wideo na potrzeby social media i serwisów typu YouTube. Aplikacja działa na wielu platformach, dzięki chmurze Creative Cloud, co pozwoli Ci na łatwe przenoszenie swojej pracy pomiędzy iPhonem, iPadem, Makiem i Windowsem.

Rush CC ma wbudowaną obsługę kamery, dzięki czemu możesz nagrać wysokiej jakości film wideo bezpośrednio z poziomu aplikacji, a następnie edytować go na tym samym urządzeniu lub w łatwy sposób przenieść pracę na inne urządzenie. Wbudowane opcje edycji pozwalają wprowadzić zmiany w kolorze, audio, dodać różne efekty i grafiki, a stworzony film wideo możesz udostępnić w ulubionych mediach społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook lub Instagram.

 

Plan roczny

Adobe Premiere Rush CC w sklepie Cortland jest dostępny w opcji 12-miesięcznego dostępu do programu. Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

 

Wymagania systemowe

Programy Adobe

Typ:
nowa subskrypcja
Wersja pakietu:
CC
Wersja:
  • elektroniczna
  • komercyjna
Wersja językowa:
angielska
Platforma:
  • Mac
  • Win

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland