Skontaktuj się z nami

Adobe Illustrator CC

65297606BA01A12
 · 
C32532
Adobe Illustrator CC


Zakup w systemie ratalnym jest dostępny tylko w salonach Cortland i jest możliwy tylko przy zakupie subskrypcji na 12 miesięcy.
Dostępny
 
W magazynie
+
 
Cena: 1 973,01 
(1 604,07 zł bez VAT)
Do porównania

Adobe Illustrator CC ENG


Przedstawiamy najbardziej zaawansowaną i zintegrowaną wersję programu Illustrator. Nowe narzędzie "Pisanie dotykowe" oferuje niespotykaną precyzję pisania, umożliwiając przesuwanie, skalowanie i obracanie poszczególnych znaków z zachowaniem opcji zmiany czcionki i tekstu. Program Illustrator CC obsługuje udostępnianie prac bezpośrednio z poziomu aplikacji, jak również synchronizowanie kolorów z usługi Adobe Kuler. Dodatkowo Illustrator został usprawniony pod względem wydajności, dzięki czemu stał się 10 razy szybszy od wersji CS6.

Illustrator pozwala pracować z dowolnego miejsca. Aplikacje mobilne takie jak Illustrator Draw, Illustrator Line i nowa aplikacja Comp CC dają dostęp do funkcji programu Illustrator z poziomu urządzeń mobilnych, pozwalając w ten sposób tworzyć gotowe do realizacji projekty w dowolnym miejscu. Całe środowisko twórcze masz więc w jednym miejscu, w zasięgu wzroku.

 

Szybsze powiększanie, przewijanie i przesuwanie

System zapewniania wydajności Mercury pozwala na przesuwanie, powiększanie i przewijanie obrazów 10-krotnie szybciej. niż w wersji CS6. Dodatkowo umożliwia też 10-krotnie większe powiększenie, nawet o 64 000%.

 

Kreatywność na wyciągnięcie ręki

Odkryj nową jakość przestrzeni roboczej przystosowanej do tworzenia prac rysikiem i palcem za pomocą tabletu Microsoft Surface Pro 3 lub dowolnego tabletu z systemem Windows 8.

 

Ochrona i bezpieczeństwo

Obawiasz się, że nim zdążysz zapisać pliki, system ulegnie awarii? Tym razem to nie problem. Otwórz ponownie program Illustrator i dokończ pracę, ciesząc się funkcją przywracania danych po awaryjnym zamknięciu systemu. Dodatkowo program pozwoli Ci przeprowadzić diagnostykę przyczyn awarii tak, by nie powtórzyła się ona w przyszłości.

 

Aktualizacja zmian we wszystkich miejscach

Dzięki ciągłemu rozwojowi zasoby z bibliotek Creative Cloud można teraz łączyć ze sobą. Po zmianie któregoś z nich członkowie zespołu mają możliwość zaktualizowania jego stanu w każdym projekcie programu Illustrator, Photoshop lub InDesign, w którym został on użyty.

 

Szybkie znajdowanie idealnych obrazów i grafik

Nowa giełda Adobe Stock pozwala wyszukiwać i licencjonować darmowe zdjęcia i grafiki wektorowe oraz zarządzać nimi w obrębie programu Illustrator CC. Wybieraj spośród 40 milionów zasobów, zapisuj je w swoich bibliotekach Creative Cloud, a następnie przeciągaj do własnych projektów.

 

Integracja z nową aplikacją Adobe Comp CC

Twórz układy na potrzeby druku, Internetu lub urządzeń mobilnych na swoim tablecie iPad. Aplikacja Comp pozwala pobierać zasoby projektowe z indywidualnych lub udostępnionych w zespole bibliotek Creative Cloud, a następnie wysyłać układy do programu Illustrator. Wszystkie teksty, obrazy i grafiki są aktywne i gotowe do edycji.

 

Stosowanie szkiców w projektach grafiki wielkoformatowej

Rysunki z aplikacji Photoshop Sketch można skalować do rozmiarów czterokrotnie przewyższających pierwotny obszar — z zachowaniem jakości.

 

To jeszcze nie wszystko

Dodatkowe elementy oferty: nowy tryb scalania dowolnego/odejmowania w narzędziu Tworzenie kształtu; bogatsze możliwości rysowania za pomocą narzędzia Krzywizna; szereg udoskonaleń dotykowej przestrzeni roboczej i wiele innych nowych funkcji.

 

Plan roczny

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Programy Adobe

Wersja pakietu:
CC
Wersja:
  • elektroniczna
  • komercyjna
Wersja językowa:
angielska
Platforma:
  • Mac
  • Win

Ratyraty Santander Consumer  Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland