Skontaktuj się z nami

Adobe Dreamweaver CC MULTILANGUAGE

65297796BA01B12
 · 
6D59E6
Adobe Dreamweaver CC
Dostępny
 
W magazynie
+
 
Cena: 2 188,99 
(1 779,67 zł bez VAT)

Adobe Dreamweaver CC MULTILANGUAGE

Aktywne strony internetowe. Naprawdę szybko.

Nasze oprogramowanie do projektowania stron internetowych pozwala pracować nad nimi z dowolnego miejsca i publikować je szybko dzięki obsłudze formatów takich jak HTML, CSS oraz JavaScript.

 

Cechy

Szybkie, elastyczne kodowanie.

Sprawnie twórz, programuj i obsługuj dynamiczne witryny dzięki inteligentnemu, funkcjonalnemu mechanizmowi kodowania. Wygodne wskazówki pozwalają szybko poznać i edytować języki HTML i CSS oraz inne standardy internetowe. Pomoce wizualne redukują liczbę błędów i przyspieszają tworzenie stron.

 

Szybkie konfigurowanie i uruchamianie witryn.

Szablony początkowe, które można dopasować do wiadomości e-mail w formacie HTML, stron informacyjnych, blogów, witryn handlu elektronicznego, biuletynów lub portfolio, pozwalają na szybsze przygotowanie i uruchomienie witryny. Program Dreamweaver jest częścią usługi Creative Cloud, dlatego pozwala szybko dodawać zasoby z Bibliotek Creative Cloud i usługi Adobe Stock w celu ulepszania witryn.

 

Bezproblemowa edycja aktywnego widoku.

Program umożliwia edytowanie właściwości tekstu i obrazów oraz dodawanie klas jednym kliknięciem — bezpośrednio w aktywnym widoku — a także błyskawiczne wyświetlanie podglądu zmian. Nie trzeba przełączać się na oddzielny tryb edycji.

 

Przeprojektowany, nowoczesny interfejs użytkownika.

Uproszczony i pozbawiony zbędnych elementów interfejs umożliwia wyświetlenie w przestrzeni roboczej tylko tych narzędzi, których naprawdę potrzebujesz do programowania.

 

Specyfikacja 

  • Adobe: Premiere Pro dla zespołów 
  • Wersja: pełna 
  • System operacyjny: wele platform 
  • Język: Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Português (Brasil), Русский, 日本語, 한국어, 简体中文
  • Rodzaj produktu: nowa subskrypcja
  • Poziom: 1-9 

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland