Skontaktuj się z nami

Adobe Dimension CC Win/Mac MULTILANGUAGE

65297810BA01A12
 · 
CED72C
Adobe Dimension CC
Adobe Dimension CC Adobe Dimension CC to zaawansowany program do projektowania i modelowania 3D. Wbudowane w Adobe Dimension CC narzędzia umożliwiają tworzenie kompozycji 2D oraz 3D. Z Adobe Dimension CC z łatwością stworzysz makietę...
Zakup w systemie ratalnym jest dostępny tylko w salonach Cortland i jest możliwy tylko przy zakupie subskrypcji na 12 miesięcy.
Dostępny
 
W magazynie
+
 
Cena: 2 034,00 
(1 653,66 zł bez VAT)

Adobe Dimension CC

Adobe Dimension CC to zaawansowany program do projektowania i modelowania 3D.

Wbudowane w Adobe Dimension CC narzędzia umożliwiają tworzenie kompozycji 2D oraz 3D. Z Adobe Dimension CC z łatwością stworzysz makietę produktu, wizualizację scen, zdjęcia produktowe lub fotorealistyczne obrazy. 

Adobe Dimension CC jest częścią programu Creative Cloud, dzięki czemu możesz wykorzystywać obrazy stworzone np. w Adobe Photoshop CC, Adobe Illustrator lub korzystać z biblioteki Adobe Stock, bezpośrednio z poziomu aplikacji.

 

Plan roczny

Adobe Dimension CC w sklepie Cortland jest dostępny w opcji 12-miesięcznego dostępu do programu. Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Wymagania systemowe

 

Programy Adobe

Typ:
nowa subskrypcja
Wersja pakietu:
CC
Wersja:
  • elektroniczna
  • komercyjna
Wersja językowa:
multilanguage
Platforma:
  • Mac
  • Win

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland